Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis Kayseri’de Monticola ile enerji dağıtmaya devam ediyor

Güncelleme :13.04.2019

 Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir.

Asis Otomasyon, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Monticola ile Kayseri’de minik yüreklere enerji dağıtmaya devam etti.  Kayseri Develi Kaymakamlığının yönlendirmesi ile Develi Kızık İlkokulu’na giden Monticola ekibi, burada öğrencilerle bir araya gelerek onlara yardımlarını ulaştırmış ve onlarla zaman geçirmiştir. 

2 yıldır, ulaşım güçlüğüne sahip birleştirilmiş sınıflı köy okullarına yardım götüren Monticola ekibi,  Develi’ye ulaşır ulaşmaz Develi Kaymakamı Murat DURU’yu makamında ziyaret etti. Sn. Duru, Monticola ekibini yürüttükleri proje için tebrik ederek bu tarz oluşumlara her zaman destek verdiklerinin de altını çizdi. Yoğun programı nedeni ile okul ziyaretine katılamayan Develi Kaymakamına vekaleten Monticola ekibine Sayın Kaymakamın eşi Elif DURU eşlik etti.  

Monticola kurumsal sosyal sorumluluk projesi kriterlerine tam uygun olan Develi Kızık İlkokulu birleştirilmiş sınıflara sahip 2 derslikli şirin bir köy okulu. Gelecek yıl ana sınıfı da açmayı planlayan okulun taleplerine cevap veren Monticola ekibi, ana sınıfı dersliğini yenileyerek kullanıma hazır hale getirmiştir. Bunun yanı sıra kitaplık ve kütüphane ihtiyaçları da Monticola Projesi kapsamında giderilmiştir. Ek olarak çocuklara kırtasiye malzemeleri, okul çantası ve beslenme çantası dağıtan Asis ekibi çocuklarla vakit geçirerek çeşitli aktiviteler gerçekleştirmiştir. Ziyaret sonrasında çeşitli ikramlarda bulunan öğrenci velileri ve Okul Müdürü İsmail Aksoy Monticola ekibine ve Asis Otomasyona yardım ve destekleri için teşekkür etmişlerdir.

Başlangıcından beri yaklaşık Yüzlerce öğrenciye yardım ulaştıran Monticola projesi, ulaşım güçlüğü çeken birleştirilmiş sınıflı köy okullarına ve öğrencilerine yardım etmek için akaryakıt ve otomasyon pazarının güçlü aktörü Asis Otomasyon tarafından oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. Asis Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Safiye KAYA liderliğinde devam eden Monticola Projesi, her eğitim-öğretim yılında Monticola kriterlerine uyan okullara yardım götürerek eğitime ve öğretime katkı sağlamaya kesintisiz devam etmektedir. 

Bu haber 3859 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
MAN’ın 50 yıllık elektrikli otobüs tecrübesi Automotive Brand Contest ‘Tasarım Ödülü’ ile taçlandı... 05.08.2020
ZES’ten elektrikli otomobillere 100 yeni istasyon... 05.08.2020
İSO 500’ün yükselen değeri: HT Solar... 05.08.2020
DKV, İtalya’da Kendi Geçiş Kutusunu Hizmete Sunuyor... 05.08.2020
2020’nin ikinci çeyreğinde elektrik tüketimi azaldı... 05.08.2020
SEDAŞ, yeni organizasyon modeline geçişi tamamladı ... 05.08.2020
IVECO’dan Hüner’e 10 adet S-WAY çekici teslimatı ... 05.08.2020
Otokar’a “Türkiye’nin En İyi İşvereni” ödülü... 05.08.2020
Tofaş, İlk Yarı Sonuçlarını Açıkladı!... 05.08.2020
Continental'in Yaza Özel İndirim Kampanyası Devam Ediyor ... 05.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.