Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Alpet ailesine yeni bir üye daha

Güncelleme :14.05.2019

Bayi ve satış ağını genişletme hedefiyle yoluna devam eden Alpet ailesine yeni bir istasyon daha katıldı. Sektördeki 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle akaryakıt bayiliğinin deneyimli yatırımcılarından olan Almo Akaryakıt, ikinci istasyonunu Zonguldak’ta hizmete açtı.


Almo Akaryakıt, Uşak’ta 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren akaryakıt istasyonunun ardından Zonguldak’ta açtığı yeni istasyonda da yine Alpet’i tercih etti ve bölgeye önemli bir yatırım gerçekleştirdi. Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde hizmet verecek olan istasyonun açılış törenine Alpet Bölge Müdürü Cenk Yaman, Almo Akaryakıt Yönetici Ortağı Ersan Kurt, Uşak Almo Akaryakıt Yönetici Ortağı Murat Erden, Alpet Marmara Bölgesi Saha Müdürleri Okan Kahraman ve Mustafa Varvar, Kozlu İlçe Özel İdare Müdürü Nursel Gülerler, il protokol üyeleri ve bölge halkı katıldı.

“Ailemize hoş geldiniz”

Törende konuşan Alpet Bölge Müdürü Cenk Yaman, her geçen yıl artan bayileriyle Alpet’in Türkiye'ye enerji dağıtmaya devam ettiğini söyleyerek, “Kurulduğumuz ilk günden bu yana hep daha iyiyi, en iyiyi hedefledik. İnsana, tüketiciye, çalışanlarımıza değer veren hizmet anlayışımızla Türkiye'nin güvenini kazandık.  Bugün bu güvenin bir örneğini daha yaşıyor, yeni bir istasyonumuzu hizmete sunuyoruz” dedi. Alpet olarak sektörde sadece hızla büyüyen bir kurum değil, yenilikler ve değer katan hizmetlerle büyüyen bir marka olmak istediklerini belirten Yaman, “Burada yeni nesil istasyonlarımızdan birini daha mutlulukla açıyoruz.  Almo Akaryakıt Kozlu istasyonumuzun değerli yöneticilerine ve çalışanlarına Alpet ailesine hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.   

“Elbirliğiyle daha büyük yatırımlar yapacağız”


Açılış töreninde konuşan Almo Akaryakıt Yönetici Ortağı Ersan Kurt, Almo Akaryakıt olarak 20 yıla yaklaşan tecrübeleri ve Uşak’ta ortaya koydukları başarılı çalışmaların ardından ikinci istasyonlarını Zonguldak’ta hizmete sunduklarını söyledi. Kurt, “Zonguldak zaten bizim kendi memleketimiz, biz Kilimliliyiz, bölgeye yabancı değiliz. Kendi memleketimize de böyle bir yatırım yapmak bizim için çok gurur verici. Açılışımıza gelenlere, gelemeyenlere, tebrik mesajlarını iletenlere, katılan herkese çok teşekkür ediyorum.  İnşallah elbirliğiyle çok daha büyük yatırımlar yapmak istiyoruz” diye konuştu.


Uşak Almo Akaryakıt Yönetici Ortağı Murat Erden
de, açılış törenine katılan il protokolü, Alpet bölge müdürleri ile Kozlu halkına teşekkürlerini sunarak, “Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için onurluyuz, gururluyuz. Programımıza katılan dostlarımıza baktığımızda bizi seven çokmuş diyorum. Hepinize çok teşekkür ediyoruz” dedi.  

Bu haber 2512 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mercedes-Benz Türk’ün yılın en büyük kamyon teslimatı Hüner Grup’a yapıldı ... 29.09.2020
Petronas Pist Laboratuvarı Yarış Dünyasına Katkı Sağlıyor!... 29.09.2020
Sanko Enerji Salihli’de Robotik Kodlama Sınıfı açtı... 29.09.2020
Mobil Oil Türk A.Ş. ile WEConnect International’dan Şirket Sahibi Kadınlara Network Desteği!... 29.09.2020
CW Enerji, Karadeniz’in en büyük Güneş Enerji Santrali’ni kurdu... 29.09.2020
Otopratik’ten Araç Sahiplerine Özel İndirim Kampanyası... 29.09.2020
IVECO’dan Kormad’a 3 adet Trakker Teslimatı... 29.09.2020
UTİKAD Tarihinde Bir İlk… ... 29.09.2020
Allison otobüs filolarına eGen Flex'i sunuyor... 29.09.2020
Doğalgaz Yerine Isı Pompası Kullanmak Isıtma Masrafını Azaltır Mı?... 29.09.2020
Akaryakıt Pompasına Kadın Eli Değdi... 29.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.