Haber Ekonomi


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Demirdöküm, Başarılı Yetkili servislerini Dubai'de Ağırladı

Güncelleme :06.04.2012

 DemirDöküm, geçen yıl müşteri memnuniyeti ve kalite performansları doğrultusunda başarı gösteren 20 yetkili servisini 15 -19 Ocak tarihleri arasında Dubai seyahatiyle ödüllendirdi.

Etkinliğe DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ve DemirDöküm yöneticileri katıldı. 

Konuklar, Dubai’de ilk olarak dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’ya çıkarak şehrin büyüleyici panoramasını görme imkânı buldu. Emirates Towers, Sheikh Palace, Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları ziyaret edilen önemli mekânlar arasında yer aldı. 

Seyahat kapsamında çölde safari yapma fırsatı bulan konuklar bir sonraki gün Abu Dhabi sahil şeridi ve modern binaları ile şehir merkezini gördüler. Dubai’nin dünyaca ünlü 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab Oteli’nde de akşam yemeği yeme fırsatı buldular. 

Seyahatin son gününde yapılan toplantıda, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser global ölçekte HVAC sektörü hakkında bilgi verdi. Vaillant Group ve DemirDöküm’ün 2011 yılı performanslarını değerlendirdi.

 

Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da 2011 yılında yaşanan gelişmeleri paylaştı. VIP servis yapılanmasının başarıyla uygulandığını belirterek performanslarından dolayı yetkili servislere teşekkürlerini iletti. 2012 yılı hedeflerini de anlatan Aykut Babila DemirDöküm’ün yaygın servis ağıyla müşterilerine farklı hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.  

 

Bu haber 4052 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Avrupa'da doğal gaz fiyatları Rusya-Ukrayna gerilimiyle yeniden yükseldi... 24.01.2022
Auto King Oto Ekspertiz ile elektrikli araçlar için pil ölçümü başlıyor... 24.01.2022
Petrol Ofisi, akaryakıt sektöründe bir kez daha ‘Yılın İtibarlısı’ seçildi... 24.01.2022
IVECO PETRONAS Team De Rooy ekibi, 2022 Dakar Rallisi’nde 3 kamyonu ile ilk 10’da yer aldı... 24.01.2022
Doğa Karbondioksit Artışını Yavaşlatmaya Çalışıyor !... 24.01.2022
Bakanlar Varank ve Dönmez, sanayide enerji kısıntılarına ilişkin sektör temsilcileriyle bir araya geldi... 24.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.