Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

CLUB TOTAL üyelerine ‘Mutlubiev’ hizmetlerinde büyük fırsat

Güncelleme :27.12.2019

Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL istasyonları, yenilenen mobil uygulaması ile kullanıcılarına önemli fırsat ve avantajlar sunuyor.
 

Total istasyonları mobil uygulamasını indirip, Club TOTAL’e üye olan kullanıcılar şimdi, ev / ofis temizliğinden mobilya montajına kadar çeşitli hizmetler sunan Mutlubiev’in hizmetlerinden avantajlı fiyatlarla faydalanabiliyor. Club TOTAL üyeleri Mutlubiev üzerinden ilk hizmetlerini %25, ikinci ve daha sonraki tüm hizmetleri ise %15 indirimli olarak alıyorlar.

Mutlubiev.com, ev temizliğinden çocuk bakımına kadar hizmet alanındaki ihtiyaçları karşılıyor; pazaryeri modeliyle değil, kendi sigortalı uzman çalışanlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.


Club TOTAL’in üyelerine sunduğunu bu fırsattan yararlanabilmek için; TOTAL istasyonları mobil uygulamasında yer alan kampanya sayfasından alınan kampanya kodunu, mutlubiev.com websitesindeki kampanya kodu alanına girmek yeterli oluyor.

Club TOTAL üyesi olmak çok kolay

Club TOTAL üyesi olmak için akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden ya da http://bit.ly/Club-Total adresinden TOTAL Türkiye uygulamasını ücretsiz indirerek kolayca üye olmak mümkün. Sizler de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL Oil Türkiye, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor.

Bu haber 1942 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Eren enerji otomasyon çözümleri için Mepsan’ı tercih etti... 28.02.2020
Madeni Yağın Uzmanı Motul, Deniz Tutkunları ile CNR Avrasya Boat Show’da buluşuyor... 28.02.2020
Onikişubat Belediyesi Araç Takip Sistemlerini Neofleet İle Değiştirdi... 27.02.2020
Krone, Daralan İç Pazarda Satışlarını Yüzde 17 Arttırdı... 27.02.2020
Scania’dan Satış Sonrası Servis Hizmetlerinde Kampanya... 27.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.