Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

DFDS Akdeniz İş Birimi, KAGİDER iş birliğinde dijital pazarlama eğitimlerine devam ediyor

Güncelleme :18.06.2020

 

Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS’in Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi, dijital platformu DFDS Akademi ile kadın girişimcilere yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. 17 Haziran Çarşamba günü, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile iş birliği içinde kadın girişimcilere sunulan dijital pazarlama eğitimlerinin ikincisinde ”Dijital medyada kullanılabilecek reklam modelleri ve hedeflemeye yönelik etkin kullanımı” aktarıldı. 

DFDS Akdeniz İş Birimi’nin pandemi sürecinde DFDS Akademi ile dijital platformlara taşıdığı video paneller ve eğitimler hız kesmiyor. 

DFDS Akdeniz İş Birimi, 17 Haziran Çarşamba günü, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile iş birliği içinde kadın girişimcilere sunulan dijital pazarlama eğitimlerinin de ikincisini gerçekleştirdi. 

17 Haziran Çarşamba günü, KAGİDER üyesi kadın girişimcilere sunulan eğitimde konuşan WPP medya yatırım grubu GroupM’in bünyesindeki m/SIX Dijital Lideri Mesut Şefizade “Dijital platformların reklama yönelik etkin kullanımı ve doğru hedef kitleyi belirleme yöntemleri” üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Dünyanın en büyük iletişim grubu WPP’nin desteklediği eğitimler, dijital pazarlamanın medya ve reklam alanında sunduğu fırsatları, yöntemleri ve trendleri masaya yatırıyor. 

DFDS Akdeniz İş Birimi Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Dalga eğitimlerle ilgili şöyle konuştu: “DFDS Akademi İş Birimi olarak, COVID-19 günlerinde pandemi sürecini, pazarlama ve iletişim etkinliklerimizi çevrimiçine taşıyarak en iyi şekilde değerlendirdiğimize inanıyorum. DFDS Akademi’nin, kadın girişimcilere yönelik ilk iki eğitim semineri ile dijital pazarlamanın sunduğu fırsatlardan en etkili şekilde faydalanmanın yollarını konuştuk. Alanında uzman kişilerle sunduğumuz eğitimler sayesinde DFDS Akademi’nin güçlü bir platforma dönüşmesinden büyük mutluluk duyuyorum.” 

 KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Feyhan Kapralı ise eğitimlerle ilgili şunları söyledi: “Kadınlar, pandeminin etkilerini ilk elden ve en yakıcı şekilde deneyimleyen sosyal grup oldu. Bu zorlu süreçte yine en çok küçük işletme sahibi kadın girişimcilerin ve onların aktif olarak yer aldığı sektörlerin etkilendiğini biliyoruz. İçinden geçtiğimiz bu kritik dönemde DFDS Akademi bünyesinde verilen eğitimler, kadın girişimcilerin yeni pazarlara açılımı için büyük önem taşıyor.” 

Bu haber 7759 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.