Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Total'in Yeni Görsel Kimlikle Açtığı İlk İstasyonunda Tora Petrol'ün Pompaları Kullanıldı

Güncelleme :03.08.2012

• Kartal’da açılışı gerçekleştirilen Total’in yeni görsel kinlikte ilk istasyonunda bu konsepte uygun olarak Tora Petrol’ün Gilbarco markalı SK 700-11 pompaları tercih edildi.

     Akaryakıt sektörüne yönelik verdiği hizmetler, satışını yaptığı ürünlerle müşteri portföyünü her geçen gün arttıran Tora Petrol’ün paslanmaz gövde ve paslanmaz kolonlu pompaları Total’in Kartal’da açılışını gerçekleştirdiği farklı tasarım ve yeni konsepteki Yakacık Petrol istasyonunda kullanıldı. Total’in Yakacık Petrol istasyonunda gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi veren Tora Petrol’ün Operasyon Müdürü Özgün Mutlu, bu istasyonda altyapı çalışmalarını biz yaptık ve akaryakıt pompalarının kurulumunu gerçekleştirdik diyerek açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

Tora olarak bu istasyonda Gilbarco pompalarımızın montajını gerçekleştirdik. Türkiye’de bir ilk uygulama olarak bu istasyonun konseptine uygun, yere sıfır şekilde pompaların montajını yaptık. Bu istasyonda SK 700-11 pompalarımız kullanıldı. Sızdırmazlığı sağlamak için de kenarlara özel bir çalışma yapıldı. Pompalarımız paslanmaz kolon, paslanmaz gövdeye sahip durumda. Hortumlar hortum makarası ile birlikte gelmekte. Alan çok küçük olmasına rağmen pompaların üzerindeki hortumlar 5.5 metreye kadar çekilebilmekte. Bu istasyona toplam 4 tane akaryakıt pompasının montajını gerçekleştirdik. Total’in akaryakıt borulama sistemlerini ve birçok altyapı çalımlarını biz gerçekleştiriyoruz. Bu istasyonda pompaların montajını yaklaşık bir hafta içinde gerçekleştirerek, hizmet verilmesini sağladık.
      Tüm yaptığımız çalışmalar Tora güvencesindedir. Servis alanındaki çalışmalar merkez servisimiz tarafından verilmekte. İstanbul bölgesinde merkez servisimizin eksik kalabileceğini düşünerek 2 tane daha ek servis noktası oluşturduk. 3 servis noktamızla Marmara Bölgesi’nde tüm Gilbarco’lara hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde ise 34 tane servis noktamız bulunuyor ve buralardan da Türkiye genelinde servis hizmetlerini en iyi ve en kısa sürelerde vermeye çalışıyoruz.
   Total’in bu istasyonuna kurduğumuz pompalarımız Shell tarafından da kullanılmakta. Paslanmaz gövde ve paslanmaz kolonlu olan pompaları ise sadece Total kullanmakta. Aynı zamanda Horizon pompalarımız da Total istasyonlarında kullanılmaktadır dedi.
 

Bu haber 5795 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aydem Enerji’nin “Hayat için Enerji” Temalı Reklam Filmi Yayında...... 11.08.2020
Enerjisa Enerji 2020’nin ilk yarısında yatırımlara devam etti, büyüme ivmesini korudu ... 11.08.2020
DKV’nin balkanlardaki hizmetleri büyüyor ... 11.08.2020
Anadolu Isuzu Araçlarında Aldığı Önlemlerle Yolcu ve Sürücüleri COVID-19 Virüsüne Karşı Koruyor ... 11.08.2020
Türkiye’nin lojistik gücü salgına rağmen yeni yatırımlarla büyüyor... 11.08.2020
ZF, yeni nesil ADAS kameralarını piyasaya sürüyor... 11.08.2020
OYAK’tan Yılın İkinci Büyük Birleşme Hamlesi... 11.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.