Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

İstasyonlarda Kurulan Otomasyon Sistemleri Bir Poje Çatısı Altında Değerlendirilmeli

Güncelleme :03.08.2012

 *Her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen Turpak, firmalara  çeşitli sistemleri satarken sattığı bu sistemlerin devreye sokulmasında tüm projeleri de yönetmektedir.

TURPAK, müşterilerine sadece Taşıt Tanıma, Müşteri Tanıma, Pompa ve Tank Otomasyon, Tanker Otomasyonu ve Yazar Kasa sistemleri satmamakta, bu sistemlerin devreye sokulması sırasındaki tüm projeleri yönetmektedir. İstasyonlarda kurulan otomasyon sistemleri bir proje çatısı altında değerlendirilmediği sürece, lüks bir donanımın dışına çıkmazlar. İstasyonlarda otomasyon sistemlerinin kurulması, bilgileri merkezden değerlendirilmesi, istasyon ve petrol şirketleri yetkilileri eğitimleri, kullanım ve tanıtım broşürlerinin tasarlanması, istasyon, filo anlaşmalarının hazırlanması, medya lansmanları, ilanların tasarlanması vb. tüm aşamalar Turpak tarafından müşterilerine bir paket halinde sunulmakta ve ilerlemeleri bizzat Turpak tarafından takip edilmektedir. Bahsi geçen işlemlerin bireysel olarak yapılması ve araştırmaları aylar süren ve pahalı süreçler olup, Turpak bu hizmeti müşterilerine sektördeki uzun ve köklü deneyimi sayesinde çok verimli bir şekilde aktarmaktadır.

Turpak A.Ş. her zaman olduğu gibi Total A.Ş.’ye tüm yeni projelerde desteğini sürdürecektir. Total A.Ş. bünyesinde akaryakıt satışı yapmakta olan Yakacık Akaryakıt’ın yeni kurumsal kimliği ile satışa devam etmesinin açılışına Genel Müdür Tamer Şengönül, Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Etiz, Satış Müdürü Alper Önkol ve Kurumsal Satış Yöneticisi Serkan Avcı eşlik etmiştir.
 

Bu haber 4600 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aydem Enerji’nin “Hayat için Enerji” Temalı Reklam Filmi Yayında...... 11.08.2020
Enerjisa Enerji 2020’nin ilk yarısında yatırımlara devam etti, büyüme ivmesini korudu ... 11.08.2020
DKV’nin balkanlardaki hizmetleri büyüyor ... 11.08.2020
Anadolu Isuzu Araçlarında Aldığı Önlemlerle Yolcu ve Sürücüleri COVID-19 Virüsüne Karşı Koruyor ... 11.08.2020
Türkiye’nin lojistik gücü salgına rağmen yeni yatırımlarla büyüyor... 11.08.2020
ZF, yeni nesil ADAS kameralarını piyasaya sürüyor... 11.08.2020
OYAK’tan Yılın İkinci Büyük Birleşme Hamlesi... 11.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.