Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Starpet Yıl Sonuna Kadar İstanbul'da 5 Yeni İstasyon Açmayı Hedefliyor

Güncelleme :03.08.2012

*Akaryakıt sektöründe hızlı büyümesiyle dikkat çeken Starpet, İstanbul’daki büyüme hedefleri doğrultusunda Maltepe’de yeni bir istasyonu hizmete açtı. Açılış gününe özel olarak gerçekleştirilen %25’e varan indirim kampanyası sürücülerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin, 2012 yılında gerçekleştirmeyi hedefledikleri yeni açılışlarla birlikte Starpet’in ülke genelindeki istasyon sayısını artırmaya devam edeceğini belirtti. Murat Okalin, yıl sonuna dek yalnızca İstanbul’da merkezi lokasyonlarda 5 yeni istasyon açılışı gerçekleştireceklerini kaydetti.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, akaryakıt istasyonları ağına yenilerini eklemeye devam ediyor. Hızlı büyümesi doğrultusunda akaryakıt sektöründeki pazar payını genişletmeyi sürdüren Starpet, 17 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul Maltepe Ortaklar Petrol istasyonunu hizmete açtı. Böylece Starpet, İstanbul ve Marmara Bölgesi’ndeki istasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Starpet Maltepe istasyonunda açılış gününe özel olarak %25’e varan indirim kampanyası gerçekleştirildi ve kampanya sürücülerden yoğun ilgi gördü.

Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin, 2012 yılında istikrarlı büyümelerini sürdürdüklerini belirtti: “Akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ile hizmet veriyor, tüm çalışmalarımızda ülkemiz ve sektörümüz için yaratacağımız değeri ön planda tutuyoruz. Bu nedenle de müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyede konumlandırıyor, yüksek kaliteli ve eksiksiz akaryakıt satışı gerçekleştiriyoruz. İstanbul ve Marmara Bölgesi’ndeki hizmet ağımızı yeni akaryakıt istasyonlarıyla güçlendirmek 2012 yılı için öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. İstanbul Maltepe istasyonumuzun açılışıyla birlikte bu hedefimiz doğrultusunda önemli bir adım daha attık. Yıl sonuna dek yalnızca İstanbul’da merkezi lokasyonlarda 5 yeni istasyon açılışı daha gerçekleştireceğiz.”

İstanbul’un merkezi noktalarında istasyon açmaya devam edeceklerini dile getiren Murat Okalin, “Şehrin merkezi noktalarındaki istasyonlar, İstanbulluların Starpet markasını yakından tanımaları ve satışa sunduğumuz yüksek kaliteli akaryakıtla tanışmaları açısından büyük önem taşıyor. İstanbul dahil olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki şehirlerde ve ülkemizin diğer bölgelerinde büyümemizi sürdürürken, hem şehirlerarası noktalarda hem de şehir merkezlerinde Starpet markasını yaygınlaştırıyoruz. Kaliteli akaryakıt ve kaliteli hizmet için belirlediğimiz yüksek kurumsal standartlarımız var ve bu standartları tüm istasyonlarımızda büyük bir titizlikle uyguluyoruz.”
 

Bu haber 2857 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
IVECO, ilk IVECO S-WAY çekicileri törenle teslim etti... 24.02.2020
Tırsan’dan Akar Lojistik’e 50 Adetlik Treyler Teslimatı... 24.02.2020
EVS ve ZEBRA Elektronik, elektrikli araç şarj istasyonlarını müşterilerinin ortak kullanımına açmak için işbirliğine gitti ... 24.02.2020
PÜİS, İstasyon sahiplerinin maliyetlerini düşürmek için çalışıyor... 24.02.2020
Poyrazoğlu, “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su” arasında... 22.02.2020
Aytemiz Motobike İstanbul Fuarı’nda motosikletlilerin yanında... 22.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.