Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

TLS Lojistik 2021’in Son Ayında Yeni Bir Depo Açmaya Hazırlanıyor

Güncelleme :22.11.2021

 Artan müşteri portföyünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere yatırımlarına devam eden TLS Lojistik, yılı 11 bin metrekarelik özel depo projesiyle kapatmaya hazırlanıyor.

Uzun yıllardır taşımacılık operasyonlarını yönettiği; kağıt, hijyen ve ev bakım ürünlerinde sektörünün lider firması müşterisi için 11 bin m2’lik yeni depo açıyor. İsimlerini takım yıldızından alan toplamda 11 depo tesisine yeni katılacak 12. yıldızlarının adı Canopus. 

Canopus, gökyüzünün en parlak ikinci yıldızı. Parlaklığı ile yeniliği ve aydınlığı simgeliyor.

TLS Lojistik Depolama Hizmetleri Genel Müdürü Ali Baykuş yeni depoları için şunları söyledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor ve taleplerini karşılamak üzere yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Sektör lideri ve uzun yıllardır taşımacılık tarafında hizmet verdiğimiz müşterimiz için 11 bin metrekarelik özel depo projesi geliştirme yönünde hazırlıklara başladık. Toplamda bu proje için 1.7 milyon dolar yatırım yaptık. Bu yatırımızla hızlı, izlenebilir ve sürdürülebilir lojistik hizmetimizi esneklik, değer yaratma odaklı yaklaşımımızı birleştirerek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.” 

Sözlerine devam eden Ali Baykuş, “Hayata geçireceğimiz bu özel depoda müşterimizin e-ticaret lojistiği için özel olarak dizayn edilen alanlar olacak ve müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunacağız.  E-ticarette hizmet veren tüm firmalarımız için depolama, sipariş yönetimi, paketleme, sevkiyat ve iade gibi tüm e-ticaret operasyonlarını gerçekleştirerek satışa odaklanmalarını sağlayacağız. Sunduğumuz entegrasyon sayesinde uçtan uca tüm operasyonel hizmetleri de takip edebilecekler. 20 yılı aşkın süredir alanında deneyimli ekibimiz ve güçlü IT altyapımız ile e-ticaret lojistiği operasyonlarını kolaylaştırmak, işlerimize değer katmak için bu süreçlerin her noktasında daha etkin ve verimli olmalarını sağlamak önceliğimiz” dedi. 

231 bin metrekareye ulaşacağımız depolama hizmetimizle müşterilerimize özel lojistik çözümler üretmeye, başarımızı sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz. Hedefimiz katma değer yaratan, stratejik bir iş ortağı olarak geçmişte olduğu gibi günümüzde de gelecekte de sektöre yön vermektir.” diye belirtti.

Bu haber 1511 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
AB, enerji fiyatları ve enflasyondaki yükselişten endişeli... 25.01.2022
BOTAŞ "3 gün gaz kesintisi" iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi... 25.01.2022
Doğal gaz ithalatı kasımda yıllık bazda yüzde 2 azaldı... 25.01.2022
Çin’in enerji yatırımlarının yüzde 55’ini güneş oluşturdu... 25.01.2022
Mercedes-Benz, yeni ağır hizmet kamyonu Actros L ile Türkiye’de standartları belirlemeye devam ediyor... 25.01.2022
Ares Logistics 2021 Yılında 5 Taşımasından 3’ünü Türkiye-İspanya Hattında Gerçekleştirdi... 25.01.2022
TLS Lojistik Yılın İlk Ayında Yatırımlarına Başladı... 25.01.2022
İZODER: Enerjide Dışa Bağımlılığı Azaltmak İçin Yalıtım Seferberliği Başlatılmalı... 25.01.2022
Renault Trucks ve Silahtaroğlu’ndan Gaziantep’te Güçlü İş Birliği ... 25.01.2022
Ekvator Enerji'den Karadeniz'e 4 santral yatırımı... 25.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.