Haber Ekonomi


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Baymak’ın Kıbrıs Çıkarması…

Güncelleme :31.12.2013

 Ada son teknoloji ile buluştu! 

Baymak bayi ağına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 18 Aralık 2013 tarihinde ikinci Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat ve Baymak Genel Müdürü Ender Çolak’ın katılımlarıyla Lefkoşe’de “Baymak Kıbrıs”ın açılış töreni gerçekleşti. Teknoloji ve anlayış olarak dünya markası olma yolunda hareket eden Baymak böylece bayi ağına bir yenisini daha ekleyerek, yavru vatanda da tüketicileriyle buluşmuş oldu.

Pazardaki ağını giderek büyüten ve genişleten Baymak, teknoloji alanındaki yeniliklerini Kuzey Kıbrıslılarla da buluşturarak, adadaki önemli bir boşluğu doldurmuş oldu.

Baymak Genel Müdürü Ender Çolak: “Adadaki en büyük ısıtma-soğutma ve iklimlendirme hareketini gerçekleştiriyoruz.”

Baymak Genel Müdürü Ender Çolak Baymak Kıbrıs’ın açılışını yaparken gururluydu.  Açılış kurdelesini ikinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile kesen Çolak şu açıklamaları yaptı: “Baymak ailesi olarak Kıbrıs’ta önemli bir atılım başlatıyoruz. Kıbrıs’ta yenilenebilir enerji kaynağı projesi ile başlayan işbirliğimiz, adadaki en büyük iklimlendirme-ısıtma-soğutma hareketi ile devam etmektedir. 1990 yılından beri ivme kazanarak büyüdük, pazarda lider olduk, bundan sonra ihracat pazarında çok daha aktif olacağız. Baymak olarak kaliteyi ve tüketici memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Tüm pazarlarda yüksek kalitede ürün ve müşteri memnuniyeti hedefimiz var. Yeni lansmanını gerçekleştirdiğimiz, Hollanda teknolojisine sahip Türkiye’nin en küçük kombisi idee’yi piyasaya sürdük. Yine yakın zamanda, en sessiz ve en ekonomik e.sybox hidroforu pazara kazandırdık. Lectus markalı kaskad kazan sistemleri ile enerji kaybına meydan okuduk. Umuyorum, Kıbrıs halkını da birçok güzel ve kaliteli ürünümüzle tanıştıracağız.”

Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat: “Baymak’ın yüksek verimlilikteki ürün teknolojisini adamıza getirmesinden mutluyuz.”

Açılış sonrasında kısa bir konuşma yapan ikinci Kıbrıs Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat: “ Maalesef adada daha önce ısınma konforunu yaşayamıyorduk. Günümüzde kolay ulaşılabilir yüksek teknolojinin önemi çok büyüktür. Ayrıca enerji verimli ürünlerden yararlanmak ceplerimizi rahatlatır. Baymak firmasına bizleri yeni ve enerji verimli teknolojilerle tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Baymak Kıbrıs Adanın Gözbebeği olacak!

Adanın en büyük bayisi olacak olan “Baymak Kıbrıs” içindeki ürün çeşitliliği ve en yeni ürünleri tüketiciye sunmasıyla adanın gözbebeği olacak gibi görünüyor. Baymak’ın ihracat ağı ise Kıbrıs’tan sonra bambaşka rotaları göstererek giderek büyüyecek.

Bu haber 3458 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Doğa Karbondioksit Artışını Yavaşlatmaya Çalışıyor !... 24.01.2022
Kademeli Tarifede Günlük Enerji Tüketimine Dikkat Çekildi... 22.01.2022
AKO Grup Üretime Yaptığı Yatırımla Büyüyor... 22.01.2022
Karsan’dan Kuzey Amerika Pazarı İçin Stratejik İş Birliği!... 22.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.