Haber Ekonomi


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

Azerigaz Üretim Birliği Bursagaz’ı ziyaret etti

Güncelleme :30.01.2014

 Azerigaz Üretim Birliği yöneticileri, Türk enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarıyla adından söz ettiren Bursagaz’ı ziyaret etti.

Azerigaz Üretim Birliği yöneticileri, Türk enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarıyla adından söz ettiren Bursagaz’ı ziyaret etti.

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola ve yönetim ekibinin karşıladığı Azerigaz ÜretimBirliği heyeti, Bursagaz’ın enerji sektörüne ve topluma katma değer sağladığı projeleri hakkında bilgiler aldı. Ziyarete Azerigaz ÜretimBirliği Genel Müdürü Akbar Hajiyev, Azerigaz Üretim Birliği İşletme Müdürü Vagıf Namazov ve Azerigaz Üretim Birliği Gaz Kontrol Müdür Yardımcısı Osman Behbudov katıldı.

İki şirket arasındaki bağı güçlendirmek üzere Bursagaz’a gelen misafirlere SCADA Merkezi’nin gayesi, sağlayacağı yararlar ve teknik bazı bilgiler aktarıldı. 3 milyon Euro’luk yatırımın  sonucu ortaya koyulan SCADA Merkezi ile Bursa halkına güvenli ve kesintisiz doğalgaz hizmeti vereceklerini belirten Tola, şirket olarak yenilikçi, gelişmeye açık olduklarını söyledi.

SCADA gösterisinin ardından misafirler ile birlikte RMS-A, Bilgi Teknolojileri, GIS, SCADA, İşletme ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ziyaret edilerek, yapılan uygulamalar hakkında heyete bilgi verildi. Sektöre ve Bursa’ya katma değer sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Tola, sosyal sorumluluk projelerine şirket olarak büyük önem verdiklerini, BEBKA desteği ile 61 özel eğitim sınıfını yenilediklerini aktardı.

Misafirperverliği için Bursagaz yetkililerine teşekkür eden Azerigaz Üretim Birliği Genel Müdürü Akbar Hajiyev ise Bursagaz’ı ve Bursagaz çalışanlarını gerçekleştirdikleri örnek çalışmaları için tebrik etti.

Bu haber 3210 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Avrupa'da doğal gaz fiyatları Rusya-Ukrayna gerilimiyle yeniden yükseldi... 24.01.2022
Auto King Oto Ekspertiz ile elektrikli araçlar için pil ölçümü başlıyor... 24.01.2022
Petrol Ofisi, akaryakıt sektöründe bir kez daha ‘Yılın İtibarlısı’ seçildi... 24.01.2022
IVECO PETRONAS Team De Rooy ekibi, 2022 Dakar Rallisi’nde 3 kamyonu ile ilk 10’da yer aldı... 24.01.2022
Doğa Karbondioksit Artışını Yavaşlatmaya Çalışıyor !... 24.01.2022
Bakanlar Varank ve Dönmez, sanayide enerji kısıntılarına ilişkin sektör temsilcileriyle bir araya geldi... 24.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.