Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil Bayileri İle Bir Araya Geliyor

Güncelleme :07.04.2015

Türkiye genelindeki bayileri ile düzenlediği bölge yemeklerinde bir araya gelen Kadoil’in İzmir, Ankara, Gaziantep, Adana, Giresun, Diyarbakır ve İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantılara bayilerin ilgisi oldukça yoğun oldu.
 

Akaryakıt sektöründe istikrarlı büyümesini sürdüren Kadoil ülke genelinde gerçekleştirdiği bölge yemekleri ile bayileriyle bir araya geliyor. İzmir, Ankara, Gaziantep, Adana, Giresun, Diyarbakır ve İstanbul’da gerçekleştirilen toplantılara bayilerin ilgisi yoğundu.
Kadoil bölge bayilerinin buluştuğu toplantılarda Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ,  Bölge Müdürleri ve Saha Müdürleri ile bayi temsilcileri bir araya geldi.
Bayi katılımlarının yüksek olduğu organizasyonlarda Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ şirketin başarılarını, vizyon ve hedeflerini katılımcılarla paylaştı.
Toplantılarda konuşma yapan Tarkan Kadooğlu, Holding genelinde 2014 yılını başarı ile tamamladıklarını açıkladı. Kadooğlu; “İstihdam rakamımız doğrudan 1272, dolaylı olarak 6 bin 500 kişiye etki etmektedir. Geçen yıl, 50 ülkeye ihracat gerçekleştirdik. 1 milyar 170 milyon dolar ciro elde ettik ve bunun 575 milyon dolarını dış ticaret hacmi oluşturdu. Kadooğlu Holding olarak 5 önemli sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Akaryakıt sektöründe Kadoil ile de başarılarımız devam ediyor.” dedi.
Hayalden Gerçeğe Başarı Öyküsü
Konuşmasında Holding şirketlerinden detaylı bahseden Tarkan Kadooğlu, bulundukları her sektörde zirveyi hedeflerken doğruluk, dürüstlük ve adalet ilkelerinden tavize vermeden başarıyla ilerlediklerini söyledi.
Her şeyin başlangıç noktasının hayalden yola çıktığının altını çizen Tarkan Kadooğlu sözlerini “2006 yılında Kadoil’i kurup, ilk yıl 100 bayi hedeflediğimi söylediğimde Yönetim Kurulu Üyeleri ve dostlarım benim hayalperest olduğumu düşündü. Evet, dev şirketlerin tecrübesi ve uluslararası sermayeleri var ama bizde olup onlarda olmayan çok önemli bir silahımız var. O silahta bizim bayilikten gelmemiz. Bayilerin sorun ve ihtiyaçlarını bilmemiz. Biz bu silahı iyi kullandık. 100 istasyon hedefimizi ilk yılda 110 ile geçtik. Hayallerimize yüreğimizi, emeğimizi kattık. Kurumsallığı uygularken esnaflığı asla unutmadık. İkisini harmanlayarak başarımıza başarı kattık.” dedi. Sayın Kadooğlu holding olarak gelinen noktayı başarılı fakat ulaşılmak istenen noktaya bir basamak olarak nitelendirdi.
2014 Başarısı ve 2015 Hedefleri Paylaşıldı…
HEDEF İLK 8

Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ toplantılarda gerçekleştirdiği sunumda Kadoil’in akaryakıt pazarındaki payı, TTT (Taşıt Tanıma Teknolojisi), reklam kampanyaları, finansal anlaşmalar ve bölge yapılanmasından söz etti. Çağdaş Demirağ, “Ülke genelinde 350 bayimiz bulunuyor. Toplam 80 akaryakıt firması içinde şuan pazarda 9. sıradayız. Bu başarımızı daha da ileri götürerek 2015 yılı sonunda ilk 8 şirket arasında yer almayı hedefliyoruz. Bunu ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz bayilerimiz ile yapacağız.”  dedi. Demirağ tek bir bayi toplantısı yerine bölgesel toplantıları tercih etme sebeplerinin; bölgesel etkileri yakından inceleyebilmek, birebir iletişime geçerek bayiler ile samimi bir ortamda sorun ve önerileri paylaşabilmek olduğunu söyledi. Demirağ ayrıca 2014 yılı başarılarını ve bu başarıya nasıl ulaştıklarını bayiler ile paylaştı.
Bayiler lehine bankalar ile yapılan pos, kredi kartı DBS oran anlaşmaları hakkında bilgi veren Çağdaş Demirağ; büyük bir şirketin bayilerinin hakkı olan tüm kolaylıklara sahip bir yapıya ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu söyledi. Demirağ sözlerine “Kadoil olarak bayilerimizin ticaretine katkı sağlamak amacıyla karlarını yükseltmek, masraflarını azaltmak ve satışlarını arttırmak için çalışıyoruz. Anlaşma yapana kadar değil, anlaşma süresince her an bayisine destek olan anlayışımız bundan sonrada devam edecek. Kurumsal fakat asla hantal değiliz, hızlı fakat aceleci değiliz. Attığımız her adımda yerimizi sağlamlaştırıp bir sonraki adımı öyle atıyoruz.” cümlesiyle devam etti. Sunumunu Kadoil’in 2015 hedefleri ile bitiren Demirağ yemek sonrası temsilcilerin sorularını tek tek cevapladı.


 

 

Bu haber 2879 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.