Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan, SEÇ-G ile satış sonrası hizmetlerinde çıtayı yükseltiyor

Güncelleme :01.10.2015

Mepsan Satış Sonrası Hizmetler departmanı, çalışmalarıyla hem eğitimli personel hem de kaliteli ürünlerle hizmet anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.
 

Mepsan yetkili servisleri, sahadaki tehlikeli durumlara karşı oluşabilecek riskleri, SEÇ-G kurallarına göre ortadan kaldırma ve çevreyi koruma bilinciyle çalışıyor.
Mepsan Satış Sonrası Hizmetler departmanı, yetkili servislerine genel iş sağlığı ve güvenliği kuralları, iş kazaları ve meslek hastalıkları sebepleri ve çalışma esnasındaki riskler, kaza, yaralanma ve hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, yasal mevzuat ile ilgili bilgiler, işyerinde güvenli ortam ve sistemleri kurma, kişisel koruyucu alet kullanımı, ekranlı ekipmanlarla çalışma, uyarı işaretleri, kimyasal, fiziksel ve biyolojik maddelerle ortaya çıkan riskler, temizlik ve düzen, yangından korunma, termal konfor şartları, ergonomi, elektrik, tehlikeleri, riskleri ve önlemleri, ilk yardım ve kurtarma gibi konularda eğitim verilmesinin yanında, iş yeterliliklerinin sağlanması için teknik eğitimler de gerçekleştiriyor.

Bunların yanı sıra sahadaki kaza, dökülme ve devrilme gibi tehlikeli durumlarda çevrede oluşabilecek zararlar tüm bölge servislerine sevk edilmiş İngiltere’den ithal edilen pill kitleriyle önleniyor.

Mepsan Satış Sonrası Hizmetler departmanı, çalışmalarıyla hem eğitimli personel hem de kaliteli ürünlerle hizmet anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.
 

 

Bu haber 2163 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Günsan GEP CLUB ile Türkiye’deki tüm elektrikçilere ulaşacak... 06.08.2020
SOCAR AVIATION, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yakıt teminini kendi ikmal tesislerinden yapacak... 06.08.2020
Rosatom Rüzgâr Enerjisi Yatırımlarına Devam Ediyor... 06.08.2020
Çin, bu yılki yenilenebilir enerji yatırım bütçesini 31,5 milyar dolara çıkardı... 06.08.2020
7 aylık kimya ihracatı 10 milyar doları aştı... 06.08.2020
PETLAS çiftçilere destek oluyor... 06.08.2020
ASİS Otomasyon, Yapay Zeka Kullanarak Oluşturduğu S.I.R. Raporlarında EPA Onayı Aldı... 06.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.