Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

Sürat Kargo Yeni Hedeflerine Hazır

Güncelleme :18.12.2015

İmran Okumuş; ‘Sürat Kargo’yu Türkiye’de lider kargo firması yapmaya geldik.’
Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, Sürat Kargo’yu çok daha ileriye taşıyacaklarını söyledi.

 

Sürat Kargo Birim Amirleri, Merkez, Bölge, Aktarma Müdürleri ve İç Denetim Uzmanlarının katıldığı yeni hedefleri belirleyen ‘Vizyon Buluşması’ Kaynak Holding merkez binasında gerçekleşti. Toplantıya Kaynak Holding Yönetim Kurulu Üyelerinden, İsmail Gülen, Sezai Çiçek, Levent Küçük, Ertuğrul Erdoğan, Hüseyin Yaşar ve Genel Sekreter Şaban Kurt’ta katıldılar. Yönetim değişikliğinden sonra yapılan ilk tanışma toplantısın da Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş ve yönetim kurulu üyeleri, Holding ve şirketleri daha da büyüteceklerini belirttiler.

Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, ‘Ürkek ve korkaklarla değil, cesur ve yürekli olanlarla yola devam edeceğiz. Amacı iş ve aş olanlarla asla bir sorunumuz olmayacaktır. Şirketi daha da büyüterek yeni istihdamlar oluşturacağız. Asıl gayemiz Sürat Kargo’yu kâr ettirmektir. 7 bin kişinin sorumluluğunun omuzumuzda olduğu bilinciyle gece gündüz çalışıyoruz’ dedi. Yöneticilere hitaben, ‘şu andan itibaren Sürat Kargo’nun geleceğine siz karar vereceksiniz’  diyen Okumuş, ‘el birliği ile ve iyi niyetle çalışarak kazanacağımız parayı Kargo’da çalışan emekçiler ile paylaşacağız’ dedi.

‘’Şirketleri yönetmeye ve büyütmeye geldik’’


Sürat Kargo ailesi ile bir araya gelen Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, şirketleri yönetmeye ve büyütmeye geldiklerini ifade etti. Okumuş sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Artık yeni bir dönemin başladığını tüm çalışma arkadaşlarımın fark etmesini istiyorum. Yeni dönemde kazan kazan sistemi işleyecek. Karşılıklı güven ve çalışma disiplini ile önümüzdeki zorlukları birlikte aşacağımıza inanıyorum. Şirketine inanan tüm çalışanlar ile yolumuza devam edeceğiz. Hiçbir ayrımcılığa yol açmadan, hep birlikte uyumlu bir Sürat Kargo ailesi olacak ve hedeflerimize emin adımlarla koşacağız’

Sürat Kargoda Yeni Strateji: Yerelden Yönetim
Sürat Kargo’da yeni bir dönemin başladığını ifade eden Okumuş, Anadolu’nun dört bir yanından gelen şirket yöneticilerine “Biz sizlerin işlerini kolaylaştırmak ve hedeflere ulaşma noktasında her zaman yanınızda olacağız. Bunun için, merkezde toplanmış olan yetki ve sorumluluğu sizlere devrediyoruz. Bu yeni stratejimizin şirket büyümesine ve istihdamına olumlu katkı yapacağını ön görmekteyiz” dedi.  

‘’Çok söz çok iş demek değildir. Çok iş çok emek ister’’

Sürat Kargo’nun 96 üst düzey yöneticisi ile bir araya gelen Yönetim Kurulu, ‘karşılıklı güven ile geleceğe yürüyeceğiz. Sürat Kargo bu ülkenin önemli bir değeridir. Kapımız yöneticilerin her türlü teklif, öneri ve isteklerine açıktır. Yeni bir bilanço ve yeni hedefler ile önümüze bakacağız. Hiç uyumadan sizlere hizmet etmeye hazırız. Çok söz çok iş demek değildir. Çok iş çok emek ister.

‘78 milyona hizmet götüreceğiz’
Başkan Okumuş, ‘Sürat Kargo 17 Bölge Müdürlüğü, 24 Aktarma Merkezi, 700’ü aşkın Şubesi ve 5 binin üzerinde çalışanı ile çok daha kaliteli hizmet verecek ve sadece iş odaklı büyüyecektir. Sürat Kargo’nun sadece bir zümreye hizmet etmesi düşünülemez. Sürat Kargo artık milli bir anlayışla yönetilerek, ülkemize katma değer sağlayacaktır. Yeni şirket vizyon ve misyonumuz Edirne’den Diyarbakır’a 78 milyon bütün Türkiye’ye ayrım yapmadan hizmet etmek olacaktır. Sürat Kargo şubeleri bütün vatandaşlarımızın kendisini evinde hissedeceği mekânlar haline gelecektir’ dedi.

Bu haber 3409 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.