Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

Pegasus’un bahar kampanyasıyla bu yıl bahar bir başka güzel

Güncelleme :07.03.2016

Pegasus, havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında tatil fırsatlarını kaçırmak istemeyenlere yönelik “Bahar kampanyası”nı başlattı. Kampanya doğrultusunda biletlerini Mart ayı içinde alan misafirler, 15 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında tüm yurt içi ve yurt dışı hatlara çok uygun fiyatlarla uçacak ve bu baharı bambaşka şehirlerde yaşayabilecek.

 

Pegasus Hava Yolları, misafirlerine her yıl bahar aylarında yapılması planlanan ancak ertelenen yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini bu yıl ertelememeleri ve yeni yerler keşfederek hayatı dolu dolu yaşamaları için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya ile misafirlere, Mart ayında alacakları yurt içi biletleri 49,99 TL’den, KKTC biletleri 79,99 TL’den, yurt dışı biletleri ise 49,99 USD’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Kampanya 15 Nisan - 30 Haziran arasında Pegasus’un tüm iç ve dış hat uçuşlarında geçerli olacak.

Kampanyayla yepyeni şehirlere uçmak ve farklı deneyimler yaşamak isteyen misafirler, en uygun fiyatlarla Karadeniz’de nefis yemeklerin tadına bakabilir, Ege’nin sahil şeridinde yürüyüşler yaparak baharın ilk güneşli günlerinin keyfini çıkartabilir ya da Kapadokya’da sevdikleriyle balon gezisine katılarak unutulmaz bir macera yaşayabilir.

Yurt dışının keyfi baharda daha çok çıkar diyen misafirler ise Roma’da başta makarna ve pizza olmak üzere enfes lezzetlere doyabilir, Barselona’da bisiklet turu yaparak şehrin gösterişli mimari eserlerini keşfedebilir. Vizesiz seyahat tercih eden misafirler ise Balkanların tadını çıkartabilir, Sava ve Tuna nehrinin birleştiği Belgrad’ın doğal parklarında uzun yürüyüşler gerçekleştirebilir. KKTC uçuşlarıyla ise misafirler eğlenceli hafta sonu seyahatleri planlayarak, denizin tadını erkenden çıkartmaya başlayabilir.

Uygun fiyat politikasıyla misafirlerine daha çok ve sık seyahat etmeleri için imkân, ilham ve seçenekler sunan Pegasus, yeni kampanyasıyla misafirlerini kış rehavetinden kurtulup, bahar aylarında yeni seyahatler planlamaya, hafta sonlarını seyahat ederek değerlendirmeye ve yeni yerler keşfetmeye çağırıyor. Pegasus, bahar kampanyasını biri Roma’da diğeri de Ege bölgesinde çekilen iki ayrı reklam filmiyle duyuruyor.

Roma’da çekilen reklam filmi ile başlatılan kampanyanın Ege’de çekilen filmi ise 10 Mart’tan itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com/kampanyalar adresinden ulaşılabilir.

 

Bu haber 3798 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
BOTAŞ "3 gün gaz kesintisi" iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi... 25.01.2022
Doğal gaz ithalatı kasımda yıllık bazda yüzde 2 azaldı... 25.01.2022
Çin’in enerji yatırımlarının yüzde 55’ini güneş oluşturdu... 25.01.2022
Mercedes-Benz, yeni ağır hizmet kamyonu Actros L ile Türkiye’de standartları belirlemeye devam ediyor... 25.01.2022
Ares Logistics 2021 Yılında 5 Taşımasından 3’ünü Türkiye-İspanya Hattında Gerçekleştirdi... 25.01.2022
TLS Lojistik Yılın İlk Ayında Yatırımlarına Başladı... 25.01.2022
İZODER: Enerjide Dışa Bağımlılığı Azaltmak İçin Yalıtım Seferberliği Başlatılmalı... 25.01.2022
Renault Trucks ve Silahtaroğlu’ndan Gaziantep’te Güçlü İş Birliği ... 25.01.2022
AB, enerji fiyatları ve enflasyondaki yükselişten endişeli... 25.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.