Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

3’ncü Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu Konferansı Gerçekleşti

Güncelleme :17.03.2016

Vector Events tarafından organize edilen 3’ncü Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu Konferansı 150’nin üzerinde  üst düzey  katılımcı  ile gerçekleşti.
 

Vector Events tarafından organize edilen 3’ncü TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ ve OPTİMİZASYONU  KONFERANSI 15 Mart  2016 tarihinde HILTON Kozyatağı / İstanbul Otel’de THOMSON REUTERS Sponsorluğunda gerçekleşti.

150’nin üzerinde  üst düzey  katılımcı  ile gerçekleşen konferans , tedarik zinciri yönetimi ve optimizasyonu adına sektördeki son gelişmeleri, iddialı ve inovatif fikirleri katılımcılarıyla paylaşma şansı verdi.

 Konferans Gündemi Geleceğe Yön Haritası Çizdi.

Türkiye’de Şirket Başarısı ve Stratejisinde Tedarik Zincirinin Yeri ,  Tedarik Zinciri Yönetiminde Liderlik , Uçtan Uca Tedarik Zinciri Yönetimi, Entegre İş Planlaması Kullanarak Tedarik Zinciri Planlama, Tedarik Zincirinde Görünürlük ve Optimizasyon , Otomasyonsuz Tedarik Zinciri Sürecinde Yaşanan Zorluklar, Bütünleşik Planlama , İleri Düzey Planlama ile Stok Optimizasyonu, Uzun ve Kısa Vadeli Planlama ,Talep Planlama, Parekende Sektöründe Entegre Lojistik Yönetimi ve Planlama Optimizasyonu , Doğru Ürün ve İhtiyaç Duyulan Bilgiyi Biraraya Getirme ,Tedarik Zinciri Akış Dönüşümü ,Tedarik Zinciri Modeli ve Uygulamaları,Tedarik Zinciri Örnek Vaka Çalışmları Maliyet Azaltma konularına değinilen konferansta 17 farklı profesyonel görüşlerini aktardı.

Vector Events Türkiye Genel Müdürü Sn. Göksel Ersoy’un hoşgeldiniz konuşmasının ardından açılış konuşması TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Tuğrul Günal tarafından yapılan konferasnın diğer önemli konuşmacıları arasında  ADEL KALEMCİLİK, SUNAR GRUP, DEMAND SOLUTIONS TÜRKİYE, QLICKVIEW, THOMSON REUTERS, ICRON TECHNOLOGIES, HAFELE, İPEK KAĞIT- ECZACIBAŞI, PEPSİCO,ENGLISH HOME,AKYÜREK PAZARLAMA, FORD, ve FASDAT GIDA gibi firmaların üst düzey yöneticileri yer aldı.

Vector Events Türkiye Genel Müdürü Sn. Göksel Ersoy Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı, Enerji Konferansı, İnşaat Teknolojileri Konferansı, Filo Yönetimi Konferansı ve S&OP Konferansı gibi başarılı organizasyonlarının sektörlerin önemli oyuncuları tarafından yüksek
ilgi gördüğünü ve bu organizasyonların devam edeceğini vurguladı.

Bu haber 4339 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.