Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Aytemiz’den Yakıt Alana 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Güncelleme :02.01.2017

Aytemiz ve İş Bankası işbirliğinde 2017 yılına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart sahipleri, yapacakları 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL MaxiPuan kazanıyor.
 

Aytemiz ve İş Bankası, Maximum Kart sahipleri için yeni yıla özel yepyeni bir kampanya başlatıyor. Maximum Kart sahipleri, 1 Ocak – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişinde, yine Aytemiz akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL MaxiPuan kazanıyor.

Maximum Kart sahipleri, yakıt alışverişi yapmadan önce “maximum.com.tr” web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilecekleri gibi;  AYTEMIZ yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye SMS olarak göndererek de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

Maximum Kart sahipleri kazandıkları MaxiPuan’ları 5 Mart 2017 tarihine kadar Maximum üyesi Aytemiz istasyonlarında yapacakları akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 30 TL ilave MaxiPuan kazanabilecek.  

Kampanya Katılım Koşulları;

•    Müşterilerin kampanyadan yararlanılabilmeleri için Maximum anlaşmalı Aytemiz İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımı sağlamaları gerekmektedir.
•    Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır.
•    Kampanya süresince, kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "AYTEMIZ" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.   
•    Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
•    SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının banka sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olması gerekmektedir.
•    Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

 

Bu haber 2082 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
IVECO, ilk IVECO S-WAY çekicileri törenle teslim etti... 24.02.2020
Tırsan’dan Akar Lojistik’e 50 Adetlik Treyler Teslimatı... 24.02.2020
EVS ve ZEBRA Elektronik, elektrikli araç şarj istasyonlarını müşterilerinin ortak kullanımına açmak için işbirliğine gitti ... 24.02.2020
PÜİS, İstasyon sahiplerinin maliyetlerini düşürmek için çalışıyor... 24.02.2020
Poyrazoğlu, “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su” arasında... 22.02.2020
Aytemiz Motobike İstanbul Fuarı’nda motosikletlilerin yanında... 22.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.