Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Akaryakıt ekipmanları ve mühendisliğinde uzmanlaşan İnterpet, Petroleum Fuarı’nda geniş ürün yelpazesi ile yer aldı

Güncelleme :18.04.2017

Petrol sektöründeki bütün ana dağıtım firmalarına çözümler sunan İnterpet, Petroleum Fuarı’nda birçok ürününü, yenilik ve çözümlerini tanıttı.

     

1991 yılında İstanbul’da kurulan İnterpet, akaryakıt ekipmanları ve mühendisliğinde uzmanlaşarak hem ürettiği ürünler ve hem de distribütörü olduğu birçok uluslararası markanın ürününü akaryakıt sektörüne tanıtarak çitasını sürekli yükseltmekte. Üretimini yaptığı ve distribütörlüğünü üstlendiği birçok ürünüyle Petroleum İstanbul Fuarı’nda dikkatleri üzerine çeken İnterpet’in fuarda sergilediği ürünler akaryakıt sektöründen büyük ilgi gördü.
 
Ana faaliyet alanı olarak petrol ekipmanları ve mühendisliği konusunda hem üretici hem de distribütör bir firma olarak faaliyet gösteren İnterpet, istasyonlar için komple altyapı tesisat çözümlerinden akaryakıt pompası aksamlarına, LPG pompa ekipmanlarından alternatif enerjiler için pompa ekipmanlarına, emniyetli dolum ekipmanlarından dolum terminal ekipmanlarına, kreyojenik vanalardan yağlama ekipmanlarına, transfer pompaları ve metrelerinden tanker ekipmanlarına kadar çok geniş ürün yelpazesi ile Petroleum Fuarı’nda yer alarak aynı anda birçok yeniliğini ve çözümünü sektöre tanıttı.
     İnterpet Petroleum Fuarı’nda aynı zamanda mühendislik alanında gerçekleştirdiği birçok çalışmayı da tanıtarak bu alandaki başarılı çalışmalarını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

 Fuardaki standında bir de kokteyl veren İnterpet’in gerçekleştirdiği bu etkinliğe başta ekipmancılar olmak üzere akaryakıt sektöründeki birçok firmanın temsilcisi katılarak müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.


 

 

Bu haber 2948 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aydem Enerji’nin “Hayat için Enerji” Temalı Reklam Filmi Yayında...... 11.08.2020
Enerjisa Enerji 2020’nin ilk yarısında yatırımlara devam etti, büyüme ivmesini korudu ... 11.08.2020
DKV’nin balkanlardaki hizmetleri büyüyor ... 11.08.2020
Anadolu Isuzu Araçlarında Aldığı Önlemlerle Yolcu ve Sürücüleri COVID-19 Virüsüne Karşı Koruyor ... 11.08.2020
Türkiye’nin lojistik gücü salgına rağmen yeni yatırımlarla büyüyor... 11.08.2020
ZF, yeni nesil ADAS kameralarını piyasaya sürüyor... 11.08.2020
OYAK’tan Yılın İkinci Büyük Birleşme Hamlesi... 11.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.