Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

PETROL OFİSİ, 8’İNCİ TÜRKİYE ENERJİ ZİRVESİ’NDE AKARYAKIT SEKTÖRÜ SPONSORU OLDU

Güncelleme :10.10.2017

 Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, Türkiye enerji piyasalarının tüm paydaşlarını bir araya getiren Türkiye Enerji Zirvesi’nde akaryakıt sektörü sponsoru oldu. 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi 10 – 11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya Belek’te gerçekleşiyor. 

 T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayesinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) desteğiyle gerçekleşen zirvede; enerji piyasalarında yaşanan dönüşüm sürecinin, Türkiye ve global enerji piyasalarına etkileri, gelecek trendleri, Türkiye enerji piyasalarının bu süreçteki beklenti ve gereksinimleri, enerji sektöründe her geçen gün giderek artan dijitalleşmenin sektörde yarattığı değişimler, enerji finansman koşullarındaki değişim, yenilenebilir enerji dönüşümü ile Türkiye’yi yakından ilgilendiren Orta Doğu bölgesinde enerji jeopolitiği tüm boyutları ile tartışılıyor. 

Petrol Ofisi, zirvede enerji ve akaryakıt sektörünün üst düzey temsilcilerini standında ağırlıyor. “Kolaylıklar Dileriz” sloganı ile müşterilerinin ve iş ortaklarının hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik ürün ve çözümler sunan Petrol Ofisi, zirvede de bu ayrıcalıkları katılımcılar ile paylaşıyor. Petrol Ofisi’nin sunduğu kolaylıklardan biri olan Öde-Geç hizmeti de zirvede dikkat çekiyor. Sektöründe bir ilk olan Öde-Geç hizmeti ile sürücüler, araçtan inmeden kredi kartlarıyla eşleştirdikleri Positive Card’ları ile akaryakıt alabiliyor ya da Maximum Mobil kullanıcıları da, mobil Öde-Geç hizmeti ile akaryakıt alışverişlerini araçlarından inmeden bu uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Petrol Ofisi, Enerji Zirvesi’nde madeni yağ sektör lideri olarak da dikkat çekiyor. PETDER 2016 yılı verilerine göre Petrol Ofisi, madeni yağ ve kimyasallardan oluşan toplam madeni yağ sektöründe yüzde 24,7 pazar payına sahip.  300’e yakın ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap veren Petrol Ofisi Madeni Yağları, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 28 ülkeye ihraç ediliyor. Petrol Ofisi, yılda toplam 140 bin ton üretim kapasitesine sahip Derince – Kocaeli’nde bulunan fabrikasında ürettiği madeni yağ ve gres ürünlerini; yurt geneline dağılmış Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, maxima - MAXIMUS yağ değişim merkezleri ve yaygın dağıtıcı ağı sayesinde ulaştığı 16 bini aşkın satış noktası aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor. 

Bu haber 1503 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
IVECO, ilk IVECO S-WAY çekicileri törenle teslim etti... 24.02.2020
Tırsan’dan Akar Lojistik’e 50 Adetlik Treyler Teslimatı... 24.02.2020
EVS ve ZEBRA Elektronik, elektrikli araç şarj istasyonlarını müşterilerinin ortak kullanımına açmak için işbirliğine gitti ... 24.02.2020
PÜİS, İstasyon sahiplerinin maliyetlerini düşürmek için çalışıyor... 24.02.2020
Poyrazoğlu, “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su” arasında... 22.02.2020
Aytemiz Motobike İstanbul Fuarı’nda motosikletlilerin yanında... 22.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.