Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, çocukların geleceği için tüm enerjisiyle koştu

Güncelleme :19.11.2017

 'Çocuklar İçin Koş' temasıyla geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen 39’uncu   İstanbul Maratonu’nda TOÇEV ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Kadoil, TOÇEV ile birlikte çocukların geleceği için koştu. 

Kadoil gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri ile çevre, eğitim ve spor konularında desteğini tüm hızı ile sürdürüyor. 

'Çocuklar İçin Koş' temasıyla geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen 39’uncu   İstanbul Maratonu’nda TOÇEV ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Kadoil, TOÇEV ile birlikte çocukların geleceği için koştu. 

Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Kadoil çalışanları, gönüllü olarak 39'uncu İstanbul Maratonu’nda TOÇEV için tüm enerjileriyle koştu. 23 yıldır “Okumak her çocuğun hakkıdır” sloganıyla çocukların hayatın değiştiren TOÇEV yararına maratonda ter döken Kadoil çalışanları, çocukların eğitimine destek verilmesi için farkındalık yaratılmasına katkıda bulundu. 

Çocukların eğitimi için sosyal sorumluluk projeleri sürecek

Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen: ‘’Çocuklarla ilgili farkındalık oluşması gereken konulara dikkat çekmeyi amaçlayan projelerde kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle yer alarak çocuklarımızın eğitimine katkı sunmayı amaçlıyoruz. TOÇEV için koşan tüm çalışanlarımızı bu sorumlu ve örnek davranışlarından dolayı kutluyorum. Eğitim ile ilgili sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz, bu kapsamda gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.  Sosyal sorumluluk adı altında tüm Türkiye’ye yayacağımız projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz.’’ diye konuştu.

TOÇEV yararına koşan Kadoil çalışanlarını bu sorumlu davranışlarından dolayı kutlayan TOÇEV Genel Müdürü Bade Takazoğlu: ‘’Okumaya muhtaç çocuklarımız için farkındalık yaratmak adına maratonda bizimle birlikte koşan ve bağışçı olarakTOÇEV’e destek veren Kadoil çalışanlarına teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1094 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mercedes-Benz Yeni Actros Türkiye’de... 13.02.2020
Koç Holding "MLMM 4.0" atağını Tüpraş ile başlattı... 13.02.2020
Brisa, “Geçici İşçi” İstihdam Edeceğini Duyurdu... 13.02.2020
Özulaş Toplu Taşım, 8 adet Mercedes-Benz Conecto teslim aldı ... 13.02.2020
Küresel petrol arzı Ocak ayında azaldı... 13.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.