Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Elektrik Başlıkları

Aksa, `Jeneratör Kullanımı´ eğitimlerine Diyarbakır´da devam ediyor

Güncelleme :26.10.2019

 Türkiye jeneratör sektörünün lideri Aksa, `Jeneratör Kullanımı´ eğitimlerini farklı bölgelerdeki illerde gerçekleştirmeye devam ediyor. Aksa, Jeneratör Kullanımı eğitiminin altıncısını Diyarbakır´da gerçekleştirdi. Aksa Jeneratör´ün uzman ekibi, jeneratör kullanımı hakkında bilgiler vererek 80 kişinin üzerinde kamu ve özel sektörden satın almacıya yönelik eğitim gerçekleştirdi.

Geniş ürün yelpazesiyle dünyanın en büyük jeneratör üreticileri arasında yer alan Aksa Jeneratör; kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetleriyle sektöre yenilikçi çözümler sunarken farklı illerde farklı sektörlere verdiği eğitimlerle de sektörün standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Jeneratör alanındaki çalışmalarıyla sektöre yön veren Aksa Jeneratör, kamu ve özel sektörü de yakından takip ederek ihtiyaçlara yönelik eğitimler vermeye devam ediyor.

Aksa Jeneratör, `Jeneratör Kullanımı´ eğitimlerinin altıncısını Diyarbakır´da kamu ve özel sektörden satın almacıların katılımıyla gerçekleştirdi. 100 kişinin üzerinde davetlinin katıldığı eğitimde jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı konularında sunum yapıldı.

Dünya çapında uzman marka

Üç kıtadaki üretimiyle 168 ülkeye ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör, günlük kullanımdan büyük sanayiye kadar ihtiyaca göre ürün yelpazesiyle her sektöre enerji desteği veriyor. Alanındaki uzmanlığı tüm dünya pazarlarında tescil edilen Aksa Jeneratör´ün Türkiye, Çin ve ABD´de üç üretim tesisi bulunuyor. Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika´da 13 ofis, 4 temsilcilikle hizmet veren Aksa, uluslararası alanda Gana Kotoka Havalimanı, Aşkabat Olimpiyat Kompleksi gibi dev projelerde yer aldı.

Yenilikçi yaklaşımıyla standartları yükseltiyor

Ar-Ge yatırımlarıyla farklı pazar ve sektörlerin ihtiyaçlarına yanıt veren yenilikçi ürünler geliştiren firma, 8 saniyede devreye giren jeneratörü üreterek tüm sektörlerde hayatın kesintisiz akmasına katkıda bulundu.

Kalite ve güveni simgeleyen Aksa markasıyla dünya pazarlarında Türk bayrağını dalgalandırmaya devam edeceklerini belirten Aksa Jeneratör CEO´su Alper Peker, konuya ilişkin olarak "Var olduğumuz sektörde sunduğumuz ürün ve hizmetlerin yanı sıra ürünlerimizin kullanımıyla ilgili geçtiğimiz yıl başlattığımız eğitimlere devam ediyoruz. Daha önce İzmir, Gaziantep, Adana, Trabzon ve Şanlıurfa´da gerçekleştirdiğimiz jeneratör kullanımı eğitimimizin altıncısını Diyarbakır´da gerçekleştirdik. Farklı sektöre verdiğimiz eğitimlerle hem kendimizi hem de jeneratör sektörünü anlatıyoruz." dedi.

 

Bu haber 3544 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aytemiz Motobike İstanbul Fuarı’nda motosikletlilerin yanında... 22.02.2020
Poyrazoğlu, “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su” arasında... 22.02.2020
Türkiye Enerji Sektöründeki Birleşme ve Satın Almalar 2019 raporu yayımlandı... 21.02.2020
Mobil 1 Center’dan Yeni Hizmet Noktası!... 21.02.2020
Scania’dan Trafik Güvenliğinde Devrim ... 21.02.2020
Türkiye’nin Enerjide Dokunulmamış Hazinesi: Biyokütle... 21.02.2020
TruckStore, Kuzeyhan Lojistik’e 25 adet Mercedes-Benz Actros teslim etti... 21.02.2020
MAN Truck & Bus, Bilbao’da tanıttığı yeni nesil kamyon ve çekicileri ile standartları yeniden belirledi... 21.02.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.