Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Şehir Hastanelerine TORA Dokunuşu

Güncelleme :20.05.2020

 Salgın haberlerinin ardından yapımı devam eden Başakşehir Şehir Hastanesinin açılışı erken tarihe alınması ile tüm mühendislik ekibimiz ve teknik çalışanlarımız ile birlikte inanması güç bir zaman zarfında altyapı tesislerimizi tamamlayarak açılış öncesinde devreye aldık.

  Hepimizin hayatını derinden ve olumsuz etkileyen korona virüs (covid19) salgını, sağlık tesis ve kuruluşlarımızın önemini bir kez daha ön plana çıkardı. Dünyanın birçok ülkesinden ve ülkemizden hala üzücü haberler alabilmekteyiz. Bu süreçte tüm sağlık çalışanları hepimizin sağlığı için cansiperane bir savaşın içindeler. Onlara bu vesile ile tekraren şükranlarımızı sunmak bizler için öncelikli bir görevdir.

 TORA sektörünün lider mühendislik firması olarak bu savaşta şimdi ve gelecekte önemli roller üstlenecek olan sağlık tesislerinin altyapı çalışmalarında yerini almıştır.

Enerji ve Isı merkezlerinin ihtiyacı olan akaryakıt altyapı ve üstyapı tesislerini Elâzığ ve Bursa şehir hastanelerinde başarılı bir şekilde tamamlayarak devreye almıştık. Sağlık çalışanlarımız ve hastaların sağlık ve konforu için kritik öneme haiz olan bu tesisler sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Salgın haberlerinin ardından yapımı devam eden Başakşehir Şehir Hastanesinin açılışı erken tarihe alınması ile tüm mühendislik ekibimiz ve teknik çalışanlarımız ile birlikte inanması güç bir zaman zarfında altyapı tesislerimizi tamamlayarak açılış öncesinde devreye aldık. 

 Salgınla mücadelede önemli bir rol üstlenecek olan hastanemizdeki hizmet sürekliliği açısından kritik öneme sahip olan enerji merkezleri ile ısıtma ve soğutma tesislerinin ihtiyaç duyduğu akaryakıt tesisleri hatasız bir şekilde TORA güvencesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu savaşta ön planda olmak bizler için bir kıvanç kaynağı olmuştur.

 Bu salgını şüphesiz yeneceğiz. TORA tüm bilgi birikimini ve mühendislik çalışmalarını akılcı ve bilimsel yöntemler ile elde etmiş ve bu birikimini de her zaman ülkesinin yararına olan tüm çalışmalarda açık yüreklilikle paylaşmaktan asla kaçınmamıştır.

 Virüs ve salgın hastalıklar ile savaşta TORA olarak bizler her zaman en ön saflarda olmaya devam edeceğiz. Tüm bu mücadeleler yapılırken bireylerin kendi ve toplum sağlığı için maske takması ve sosyal mesafeye uymaları biz çalışanlara en büyük destekleri olacaktır.

Bu haber 4245 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.