Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Renault Trucks’dan yaz kampanyası

Güncelleme :01.07.2020

 Renault Trucks, 01 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında tüm araç modellerinde geçerli kampanyası ile kesintisiz taşımacılık operasyonlarını güvenceye alıyor. 

Renault Trucks’ın düzenlediği kampanya kapsamında “İşçilik ve yağ hariç” 1.000 TL ve üzerindeki her servis harcamasında,  250 TL’lik 41 nokta kontrolü hediye ediliyor. Ayrıca kampanyanın sürprizi, havlu hediyesi oluyor. 

Araçların sorunsuz şekilde operasyonlarına devam edebilmesi için mevsim geçişlerindeki rutin kontrollerin önemine dikkat çeken Renault Trucks Türkiye Bayi Ağı Geliştirme ve  Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Özgür Fırat; “Ticari araç kullanıcıları, pandemi nedeniyle zor bir yıl geçirdi. Dolayısıyla tüm operatörler, haklı olarak maliyetleri kısmanın yollarını arıyor. Ancak araç bakım ve kontrollerinin aksaması, sonrasında daha yüksek maliyetli kayıplara yol açabiliyor. Bu nedenle tüm kullanıcılarımızın, araç kontrollerini ve işlemlerini aksatmadan daha güvenli ve verimli sürüşlerini sağlamak için bu kampanyayı düzenliyoruz” şeklinde açıkladı. 

Özgür Fırat, 41 Nokta kontrol ile birlikte, kabin içerisinde, araç çevresinde, kabin kaldırılarak ve yürüyen aksamda önleyici tüm kontrollerin gerçekleştirildiğini belirtti; “Böylece, servislerimize giriş yapan araçlarda, müşteri şikayeti bulunmaksızın arıza, aşınma ve eksiklikleri tespit ederek, yüksek hizmet kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz” dedi. 

Fırat, aslında her mevsim geçişinde ve değişen iklim şartlarında araç bakım ve kontrolleri için bu tarz kampanyalar yaptıklarına değinirken; “Bu sene koronavirüs salgını nedeniyle kontrollerin yapılması bir kat daha önem kazanıyor. Araçlarda klimaların sorunsuz çalışması ve soğutma sisteminin elden geçirilmesi büyük önem taşıyor” diye belirtti. 

 Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi, tüm Renault Trucks Yetkili Bayileri’nden edinebilirsiniz. 

Bu haber 3915 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Günsan GEP CLUB ile Türkiye’deki tüm elektrikçilere ulaşacak... 06.08.2020
SOCAR AVIATION, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yakıt teminini kendi ikmal tesislerinden yapacak... 06.08.2020
Rosatom Rüzgâr Enerjisi Yatırımlarına Devam Ediyor... 06.08.2020
Çin, bu yılki yenilenebilir enerji yatırım bütçesini 31,5 milyar dolara çıkardı... 06.08.2020
7 aylık kimya ihracatı 10 milyar doları aştı... 06.08.2020
PETLAS çiftçilere destek oluyor... 06.08.2020
ASİS Otomasyon, Yapay Zeka Kullanarak Oluşturduğu S.I.R. Raporlarında EPA Onayı Aldı... 06.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.