Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

Aydem Enerji’nin “Hayat için Enerji” Temalı Reklam Filmi Yayında...

Güncelleme :11.08.2020

‘Hayat için enerji’ sloganını taşıyan reklam filminde elektrik enerjisinin yaşamımızdaki önemine dikkat çekilirken; 40 yıllık tarihçesi ile sektörünün önde gelenleri arasında ilk sıralarda yer alan Aydem Enerji kamuoyu ile ilk kez tanıştırılıyor.
 

Aydem Enerji ‘Hayat için Enerji’ reklam filmi ile elektrik enerjisinin yaşamımızdaki vazgeçilemez yerine dikkat çekiyor. Filmde, modern hayatın tamamen elektrik enerjisi üzerine kurulu olduğu vurgulanırken; her alanda bu enerjiye duyulan ihtiyaca değiniliyor.

Her bireyin günlük yaşamında böylesine eşsiz bir yer tutan elektriğin, varlığına duyulan alışkanlıkla aslında farkına varılmayan gizli bir kahraman olduğunun aktarıldığı reklam filminde, Aydem Enerji’nin bu alandaki faaliyetleri ile bireye ve topluma kattığı değer, duygulara dokunan bir bakış açısıyla sunuluyor.

“Hayatımızın gizli kahramanı...”


Aydem Enerji Kurumsal İletişim Grup Müdürü Sibel Helva reklam filmine ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdi: “Elektrik enerjisinin yaşamsal öneme sahip olduğu bir gerçek. Aydem Enerji olarak elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında 40 yıldır çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Milyonlarca insanın hayatına dokunurken; bizden hizmet alan herkesin evlerinde sağlıklı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde enerjiye ulaşmasını mümkün kılmak, fabrikaların ve iş yerlerinin üretimleri ile ekonomiye katkı sunmalarını sağlamak adına canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz. Bu reklam filmimizle de yine ezber bozan bir yaklaşımla, görüp dokunamadığımız, adeta gizli kahramanımız olan elektrik enerjisinin yaşamın her alanındaki öneminin altını çizmek istedik. İşlerimizi kolaylaştıran, neredeyse her anımızda yararlandığımız elektriğin yeri doldurulamaz konumu ve değeri hakkında farkındalık oluşturmak hedefiyle, hayata dokunan ve enerji dolu bir yaklaşım ile ördüğümüz yeni reklam kampanyamızı kamuoyunun beğenisine sunduk. Bu filmle aynı zamanda, sektördeki köklü geçmişimizden edindiğimiz tecrübe ve birikimimiz üzerine inşa ettiğimiz, gelecek vizyonumuzu ifade eden yenilenmiş kurumsal kimliğimizi de kamuoyu ile ilk kez tanıştırma fırsatı yakaladık.”

Reklam kampanyasının fikri Innocean Worldwide Türkiye tarafından üretilirken;

filmin yönetmenliğini daha önce birçok ulusal ve uluslararası markanın başarılı reklam çalışmalarına imza atmış bir isim olan Uygar Kutlu üstlendi. Prodüksiyonu Autonomy, müziği ise Cenk Çelebioğlu tarafından yapılan filmin çekimleri 5 günde tamamlandı. Çekimler, İstanbul, Denizli, Aydın ve Adana’da gerçekleşti. Reklam filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Aydem Enerji reklam filmine ulaşabileceğiniz diğer sosyal medya hesapları da şu şekildedir:

https://www.instagram.com/p/CDvSz-6DSjt/

https://tr-tr.facebook.com/aydemenerji

https://twitter.com/aydem/status/1293092653505142791

https://tr.linkedin.com/company/aydem-enerji

Reklam Filmi Künyesi:


Reklamveren: Aydem Enerji
Reklamveren Yetkilisi: Sibel Helva, Burçak Demirel, Deniz Öner
Reklam Ajansı: Innocean Worldwide Türkiye
Business Direktör: Emin Örge
Kreatif Direktör: Hakan Yegen
Sr. Art Direktör: Murat Göktürker
Reklam Yazarı: Adil Can Ocak, Kadir Temir
Stratejik Planlama: Hakan Göçmen
Müşteri İlişkileri: Sena Çilli
Yönetmen: Uygar Kutlu
Yapımcı: Burhan Şınlak
Yapım Şirketi: Autonomy
Müzik: Cenk Çelebioğlu

 

Bu haber 2386 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.