Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan Araç Yıkama Teknolojilerini ‘ELEVENTECH’ Markası Altında Topladı

Güncelleme :21.09.2020

Akaryakıt Dışı Gelirler kapsamında birçok yeni ve farklı ürün geliştiren MEPSAN, “Araç Yıkama Teknolojileri”ni ELEVENTECH markası altında topladı.
 

Akaryakıt sektöründe karlılığın azalırken maliyetlerin arttığı ve pandemiden dolayı yapılan satışların beklentinin altında kaldığı bir dönem yaşıyoruz. Bu dönemde, gerek istasyon sahipleri gerekse dağıtım şirketleri açısından en önemli konulardan biri “Akaryakıt Dışı Gelirler”.
Yaklaşık 30 yıldır akaryakıt istasyonları için ekipman, hizmet ve teknoloji üreten MEPSAN’ın bu süreçte kayıtsız kalması beklenemezdi. Akaryakıt Dışı Gelirler kapsamında birçok yeni ve farklı ürün geliştirdik. Böylelikle “Araç Yıkama Teknolojileri”ni ELEVENTECH markası altında topladık.

ELEVENTECH, bir makine markasından çok bir sistem, bir teknoloji markası olma amacında. Bu yüzden bu markayla tasarlanan ve üretilen her ürün, piyasadaki ürünlerden güvenlik, tasarım ve teknoloji olarak farklı düşünüldü.

İlk ürünümüz olan Self Servis Araç Yıkama Sistemleri;  soft start, elektrik konusunda alınan ekstra önlemler, basınç limitörleri gibi özellikleriyle güvenlik anlamında rakiplerinden çok daha önde bir ürün. Mepsan Ar-Ge’si  tarafından geliştirilen CPU’su, özel elektronik üniteleri ve valf sistemleri ile kısa sürede fark yarattı.Tasarımı ile de diğer sistemlerden farklı ve üstün olan ürün, özellikle aynı anda birden fazla araca hizmet veren peron tipi tesislerde master kabin ve operatör paneli ile benzerlerinden ayrılıyor.
 Jet Köpük olarak adlandırılan yüksek basınçlı köpük uygulamasıyla çok daha temiz ve hızlı hizmet  sağlayan ELEVENTECH Self Servis Araç Yıkama Sistemleri, dozajlama teknolojisiyle kimyasal kullanımını en uygun miktarda gerçekleştirerek hem ekonomik hem de çevreci bir yapıda tasarlandı. Şampuan dışında, opsiyonel olarak cila ve ozmos uygulamaları da yapabilen sistemimiz, ödeme sistemleri yönünden de son derece çeşitli. ELEVENTECH Self Servis Araç Yıkama Sistemleri’nde ödemeler nakit olarak alınabildiği gibi, barkod, QR kod, RFID kart ve mobil ödeme şeklinde de alınabiliyor.

ELEVENTECH otomasyon konusunda da rakiplerinden farklı. Özellikle net kazancınızın görülebildiği kişiye özel raporlama ekranları ile gelir ve giderlerinizi kontrol edebilme imkanı veriyor. Operasyonel yoğunluğunuzu değerlendirmenizi ve müşterilerinizi yoğunluğu az olan zaman dilimine yönlendirmenizi sağlayan uygulamaları ile toplam verimliğinizi arttırabiliyor. Diğer tüm sistemlerden farklı olarak; filo yönetimi, müşteri sadakat programlarına yönelik uygulamaları da bulunmakta. Otomasyon sistemimizle tüm verilerinize uzaktan erişebildiğiniz gibi istediğinizde mobil olarak da ulaşabilirsiniz. ELEVENTECH Otomasyon Sistemi ile araç yıkama sisteminizi uzaktan yönetebilir, birim fiyat ve operasyon sürelerini değiştirebilirsiniz.  MEPSAN Ar-Ge ‘si tarafından tasarlanan UPCS (Unimep Payment Control System) programı ile Self Servis Yıkama Sistemi’niz dışında istasyonunuzda bulunan diğer yıkama, süpürge, otomat vs. sistemlerini de kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

ELEVENTECH, çalışmalarına ve geliştirmelerine Fırçalı Yıkama Sistemleri konusunda da devam ediyor. Bu konuda yapılan geliştirme ve yenilikleri bir sonraki görüşmemizde  sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

Bu haber 3828 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mobil Oil Türk A.Ş. ile WEConnect International’dan Şirket Sahibi Kadınlara Network Desteği!... 02.12.2020
IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları hız kesmiyor... 01.12.2020
Eurasia Airshow 2020 bu yıl online yapılacak... 01.12.2020
Pirelli’den Lastiklerinizi Soğuk Havalara Hazırlamak İçin Öneriler... 01.12.2020
Araç Değer Kaybı Tazminatı Konusunda TÜSED'den Uyarı!... 01.12.2020
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı... 01.12.2020
Enerya: Konyalılar doğal gaz kullanarak yılda 3 bin 95 lira tasarruf edebilir... 01.12.2020
Yenilenebilir enerji teşvikinden yararlanma telaşı yatırımlarda rekor getirdi... 01.12.2020
Hidrojen yakıtlı Toyota Mirai'nin 2. nesli tanıtıldı... 01.12.2020
Total, EV Fluids ürün gamıyla elektrikli araç sıvılarında da öncü... 01.12.2020
MEPSAN MARWIZ Otomasyon Sistemi, OPET Ultramarket’lerde!... 01.12.2020
Enerji ithalatı faturası ekimde yüzde 37,2 azaldı... 01.12.2020
'Otomotiv şehri' Sakarya'da 5,4 milyar liralık yeni yatırım teşvik edilecek... 01.12.2020
Maxima, Akdeniz'den Ege'ye uzanan rotada test edildi... 01.12.2020
Ekonomik reformlar cari açığı azaltacak enerji yatırımları için fırsat oluşturacak... 01.12.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.