Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

LUKOIL istasyonlarında ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti 3 milyon araca ulaştı !

Güncelleme :05.12.2020

 Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile mücadele ve aşı çalışmalarının devam ettiği şu günlerde; LUKOIL herhangi bir şart olmaksızın istasyonlarını ziyaret eden tüm araç kullanıcılarının araçlarını Haziran ayından itibaren ücretsiz dezenfekte etmeye başladı. Bu kapsamda dezenfekte edilen araç sayısı 3 milyona ulaşmış durumda.

LUKOIL, Türkiye’nin bir çok şehrinde başlattığı bu uygulamaya katılan bayileriyle birlikte hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına dikkat çekmeyi ve destek olmayı amaçlıyor.  Herhangi bir akaryakıt alım şartı olmadan, istasyona gelen her araca ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti veriliyor. Ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti şu anda seçili LUKOIL istasyonlarında gerçekleşiyor.

Katılımcı istasyonları ziyaret eden 3 milyona yakın araca dezenfeksiyon işlemi uygulanarak dezenfekte edilmiş oldu. Hizmetin verildiği yurt çapındaki seçili istasyonları ziyaret eden araç kullanıcıları verilen hizmetten oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Özellikle kullanılan dezenfektan maddesinin sağlığa zararlı olmaması, gerekli onayların alındığı ürünlerle bu hizmetin gerçekleştirilmekte olması tüketiciler için ayrı bir önem taşıdığı belirlenmiştir. Kampanya partneri olarak nano-dezenfeksiyon hizmeti ile öne çıkan Proteco’nun kurucularından Sinan Gürsan’ın yaptığı açıklamada “Pandeminin daha ilk günlerinde LUKOIL ile çalışanlarının ve istasyonlarına gelen müşterilerinin sağlığı için işbirliğine girmekten mutluyuz. Uzun soluklu ve detaylı planlanan ve yürütülen bu işbirliği sayesinde önleyici faaliyet olarak oldukça etkili rol aldığımızı gözlemlemekteyiz. Milyolarca metrekare ile ölçülen dezenfeksiyon tecrübemizi LUKOIL ile paylaşmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Aracını dezenfekte edilmesini isteyen müşterilerin araçlarını, çalışmanın olduğu LUKOIL istasyonlarından birisine getirmesi ücretsiz dezenfekte hizmetinden faydalanması için yeterli oluyor. Yapılan açıklamaya göre; yapılan bu çalışmanın, tüm araç kullanıcıları tarafından beğeniyle karşılandığı belirtilerek, “LUKOIL’de insan sağlığı her şeyden önce gelir!” mesajı verildi.

Aynı zamanda yine 350'den fazla LUKOL istasyonlarında kullanılabilen DOLDURGEÇ uygulaması ile de araçtan inmeden güvenli ve hızlı şekilde akaryakıt alımı yaparken, özel kampanyalardan da faydalanmak mümkün. 

Bu haber 9226 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Vaillant Group Türkiye Satış ve Pazarlama Departmanlarında Üst Düzey Atama ... 23.01.2021
Castrol çevre ve performansa odaklanıyor... 23.01.2021
Petlas, İş Makinesi Lastiklerinde de Zirveye Oynuyor... 23.01.2021
Hyundai Assan’da Üst Düzey Görev Değişikliği... 23.01.2021
Avek Lojistik’in Tercihi Yeniden Krone Oldu... 23.01.2021
Mercedes-Benz, kamyon ürün grubunda 2021 yeniliklerini sunmaya başlıyor... 23.01.2021
Aksa Enerji Afrika’da genişlemeye devam ediyor... 23.01.2021
ALPET’in 2021 Yol Haritası Hazır... 23.01.2021
Elektrikli Araçlar 2050'ye Kadar Otomobil Satışlarının %60-80’ini Kapsayacak... 23.01.2021
Zorlu Enerji kayıtlı sermaye tavanını iki katına çıkarmak üzere Yönetim Kurulu tavsiye kararı aldı... 23.01.2021
Karayel Nakliyat, yeniden Volvo Trucks’ı tercih etti ... 23.01.2021

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.