Haber Ekonomi


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Trans AFS, tek seferde en büyük yatırımında TIRSAN dedi

Güncelleme :22.09.2021

 İzmir merkezli uluslararası tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık operasyonları yürüten Trans AFS, tek seferde en büyük yatırımında filosunu 12 adet Tırsan Multi Ride araçları ile güçlendirdi. 

 Adapazarı Fabrikasında Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak teslimatlarına hız kesmeden devam eden treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, sektörün köklü lojistik firmalarından Trans AFS’ye 12 adet Multi Ride yatırımının son partisini teslim etti.   

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Trans AFS Uluslararası Nakliyat’a gerçekleştirdiği teslimat törenine; Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi. 

 Tırsan Araçları ve Yetkin Ekibi ile Müşterilerinin Tüm İhtiyaçlarına Cevap Veriyor 

 Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu, “Firma olarak, uluslararası karayolu taşımacılığında başarının kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz tek seferde en büyük yeni yatırımımızda tercihimiz sektörün ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Tırsan araçları oldu” dedi. 

 Kayaoğlu sözlerine şu şekilde devam etti, “Trans AFS olarak İzmir ve çevre illerden İtalya’ya ve İtalya'nın her noktasından İzmir, İstanbul, Bursa ve Denizli‘ye tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Amacımız güvenli taşımacılık hizmeti anlayışıyla müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini düşürerek, en iyi hizmeti sağlamaktır. Alımını yapmış olduğumuz 12 adetlik Tırsan Multi Ride araçlarını sene içinde teslim almaya devam ettik ve operasyonlarımızda devreye aldık. Maksimum verimlilik, operasyonel kolaylık ve sağlamlıkları ile bizi tüm operasyonlarımızda kusursuz memnun etti, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettik. Bunun yanı sıra, Tırsan'ın yetkin ekipleri ile hem satış hem satış sonrası her türlü ihtiyacımız en hızlı şekilde     çözümlendirebiliyoruz. Tırsan ile uzun soluklu ve başarılı bir iş birliğinin temellerini atmaktan memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulundu. 

Araçlarımız ve Hizmetlerimiz ile Müşterilerimizin 7/24 Yanındayız 

 Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Trans AFS Uluslararası Nakliyat ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Multi Ride araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu sayede müşterimiz filo yönetiminde çekici organizasyonu çekici ayrımı olmaksızın yapılabilir. Ayrıca, mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan araç, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız. Yeni iş ortağımız olan Trans AFS’ye her konuda destek vererek, başarılı iş birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” ifadelerini kullandı.   

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Treylerin şasi ve çelik aksamlarının kataforez (KTL) kaplamalı olması sayesinde, araç 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır.  

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir.  Araçta bulunan alüminyum yan kapaklar, hafif yapısı üzerinde bulunan kancaları kullanıcı dostu kilit sistemi ile kapaklar ve perde kolayca açılıp, kapatılabilir. Bu sayede yandan yapılan yüklemelerde zaman tasarrufu sağlamaktadır.  

Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; operasyon güvenliğini garanti altına alan arka uyarı sensörleri ve çatı hava yastığı (RSAB) bulunmaktadır. 

Bu haber 868 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu’dan İsviçre’ye Teslimat... 25.10.2021
Total İstasyonlari’ndan Yepyeni ve Taptaze Lezzet Dünyasi: Bi Güzel ... 25.10.2021
Brisa ve Kordsa’nın dijital ikilisi ile Türkiye’de dijitalleşmede yepyeni adım... 25.10.2021
Renault Trucks’ın Yeni T, C, K Serileri, Türkiye’ye İddialı Girdi ... 25.10.2021
Mercedes-Benz Türk, Otobüs Sürücü Eğitimleri’ne Kale Seyahat sürücüleriyle devam etti... 25.10.2021
Aydem Yenilenebilir Enerji, AKUT işbirliğiyle orman yangınlarına karşı eğitim verecek... 25.10.2021
Enerji Bakanı Dönmez: “Türkiye’de kışın doğalgaz sıkıntısı yaşanmaması için önlem alıyoruz”... 25.10.2021
Lojistik Sektörüne Çevik Çözüm: İRİS... 25.10.2021
Enerji iletim altyapısına yatırımların artırılması şart ... 25.10.2021
SEDAŞ, Sıfır Atık ile Geleceğe Sahip Çıkmaya Çağırdı... 25.10.2021
Mercedes-Benz StartUP 2021 kazananları Almanya Girişim Ekosistemi modülüne katılıyor... 25.10.2021
Vat Enerji’den Ülker’e Atık Isı Projesi ... 25.10.2021
Tankar Petrol, Dünya Devi Wayne Akaryakıt Dispenseri Tercih Etti... 25.10.2021
Yenilenebilir enerji sektörü 2020'de dünya çapında 12 milyon kişiyi istihdam ediyor... 25.10.2021
ASLANTÜRK LOJİSTİK Güvenli Yakıt İkmal Sistemlerinde TURPAK kalitesiyle yoluna devam ediyor... 25.10.2021
Aklease’den, sürdürülebilir ve yeşil enerji yatırımına destek ... 25.10.2021
HORIZON-2 İstasyonlardaki Yerini Alıyor... 25.10.2021
Aksa Elektrik, 2021 yılının üçüncü çeyreğindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı... 25.10.2021
Baskent EDAS, Zonguldak'taki Üç Köye 1 Milyon Liralık Yatırım Yaptı... 25.10.2021
Rüzgarda 8 ayda devreye alınan kapasite yıllık bazda yüzde 180 arttı... 25.10.2021
Vaillant, Gran Fondo ile amatör bisikletçileri desteklemeye devam ediyor... 25.10.2021
Gazprom, Türkiye'ye Bu Yıl Yaklaşık 25 Milyar Metreküp Gaz Sevk Etmeyi Planlıyor... 25.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.