Haber Ekonomi


Haberler > Otomotiv-Lastik Başlıkları

ZF Aftermarket markalarına ait ürün ve çözümler yetkili iş ortakları tarafından Automechanika İstanbul’da sergileniyor

Güncelleme :23.05.2024

ZF Aftermarket, Automechanika İstanbul destekçileri arasında yer alıyor.

ZF Aftermarket’e ait Lemförder, Sachs, TRW ve Wabco ürün ve çözümleri yetkili iş ortakları tarafından ziyaretçilerle buluşuyor.

ZF Aftermarket Türkiye, 23–26 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve otomotiv satış sonrası değer zincirinin tamamını bir araya getirerek uluslararası bir platform sunan Automechanika İstanbul destekçileri arasında yerini alıyor. ZF ve Automechanika’nın küresel iş birliği İstanbul fuarında da devam ederken, 50.000’den fazla kişinin ziyaret ettiği fuarda, ZF Aftermarket markaları yetkili iş ortaklarınca sergileniyor.

Aftermarket ve filo çözümleri portföyü; LEMFÖRDER, SACHS, TRW ve WABCO gibi güçlü markalar üzerine inşa edilen ZF Aftermarket’in geniş ürün ve hizmet yelpazesi tüm araç türlerinin yaşam döngüleri boyunca performans ve verimliliği destekleyen çözümlere imkan sağlıyor. Automechanika İstanbul’da binek araç ve ağır vasıta kategorilerinde ZF Aftermarket ürünlerini standlarında sergileyen 14 yetkili iş ortağı ve fuar konumları, ZF – Automechanika mikro websitesi üzerinden yayınlanıyor. Ziyaretçiler, ziyaretçi kartları üzerindeki ZF QR kodunu okutarak yetkili iş ortaklarının fuar konumlarına erişebiliyor ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve çözümleri inceleyebiliyorlar. Automechanika Istanbul (zf.com) 

ZF Aftermarket Küresel Başkanı Philippe Colpron’un da katıldığı Automechanika İstanbul’da ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu şu açıklamada bulundu: " Türkiye’nin otomotiv satış sonrası pazarının potansiyelini biliyoruz. Automechanika İstanbul’da iş ortaklarımızla bir araya gelerek hem binek araç ve ağır vasıta satış sonrası pazarında liderliğimizi korumak için yol haritamızı hem de pazarın ürünler, çözümler ve hizmetler açısından mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını değerlendirdik. İş ortaklarımızı değişen pazar koşullarına uyum sağlamaları, gelişmeleri ve büyümeleri için destekliyoruz. ZF Aftermarketin sürekli genişleyen ürün portföyü, hizmet ile eğitim modelleri ve partner ekosistemi, gücünü sağlam OE temelinden alıyor.” 

Bu haber 1020 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET’te “Boş Yok” Kampanyası ile anında puan... 14.06.2024
Aksa Enerji, Yılın İlk Çeyreğinde 1,4 Milyar TL FAVÖK Elde Etti... 14.06.2024
Elektrikli ve Hibrid Araçlar Sürüş Haftası 14-15 Eylül’de İstanbul - Autodrom’da Düzenlenecek! ... 14.06.2024
Zebra Elektronik Sürdürülebilir E-Mobilite Çözümleri İle Power2Drive Fuarında... 14.06.2024
Ford Türkiye’den Müşteri Deneyiminde Sıra Dışı Bir Hizmet Daha: 'Ford 365 Garanti' ... 14.06.2024
Shell 8 haftalık babalık izniyle çalışanlarını destekliyor... 14.06.2024

 

 

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.