Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

İpragaz kalitesi, Teskon+Sodex 2017’ye de yansıdı

Güncelleme :20.04.2017

TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen ve sektör temsilcilerini buluşturan 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi – Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı; Teskon+Sodex 2017, İzmir’de başladı. Sektörün tüm önemli platformlarında yer alan İpragaz, Tekon+Sodex 2017’ye katılımıyla hizmet kalitesini bu buluşmaya da yansıttı.
 

19 – 22 Nisan tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen sektörün bu önemli platformunda, Türkiye’nin köklü enerji markası İpragaz da geleneksel katılımı ve desteği ile yer aldı. İş ve yaşama dair 4 temel enerji alanında; LPG, LNG, elektrik ve akaryakıt segmentlerinde tek çatı altında hizmet veren Türkiye’nin enerji kuruluşu İpragaz, 4 gün süren bu sektör buluşmasında, İzmir Salonu, 248 numaralı standıyla yer aldı. Fuarda Dökme Gaz (LPG & LNG) ve İpragaz Elektrik markalarıyla yer alan İpragaz, 19 Nisan Çarşamba akşamı düzenlenen Açılış Kokteyli’ne de evsahipliği yaptı oldu.
 

Enerjinin köklü ve uzman kuruluşu İpragaz


İpragaz’ın gerçekleştirdiği birçok ilk, sunduğu inovatif ürünler ve pazarlardaki yenilikçi yaklaşımlarıyla Türkiye enerji sektörünün gelişimine öncülük ettiğini vurgulayan İpragaz A.Ş. Pazarlama Müdürü Çağatay Örsal, “İpragaz, o döneme kadar rafineri bacasından yakılarak salınan bir atık konumundaki LPG’nin bugün dev bir sektöre dönüşmesine, 1996 yılında kurduğu ilk resmi belgeli otogaz istasyonu ile bugün Türkiye’nin dünyanın en önemli otogaz pazarlarından biri olmasına öncülük etti. İpragaz, Türkiye’de yine bir başka öncülüğü de dökme LPG alanında yaparak, büyük tanklı ilk dökme LPG operasyonunu gerçekleştirdi. İpragaz, 2005 yılından bu yana faaliyet gösterdiği LNG sektöründe de pazarın en önemli oyuncuları arasında yer alıyor, dökme gaz pazarına öncülük ediyor. Enerji sektörünün köklü ve uzman kuruluşu İpragaz; geliştirdiği sistemler, tanıtım, yaygınlaştırma faaliyetleri ve inovatif yaklaşımlarla, birçok alanda olduğu gibi dökme gaz segmentinde de pazarı, sektörü geliştiren çalışmalar yürütüyor. İpragaz, bu misyonu çerçevesinde sektörü geliştiren her noktada olduğu gibi, bu alandaki en güçlü platformlardan olan Teskon ile işbirliğine de büyük önem veriyor” açıklamasında bulundu.
 

Uluslararası katılımla tüm detaylar ele alındı


13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ile sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan Sodex birlikte düzenlendi. Organizasyon; aralarından uluslararası temsilcilerin de bulunduğu birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firması yetkilileri ve sektör profesyonellerini yine Teskon+Sodex çatısı altında buluşturdu.


Bu yıl “Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans” ana temasıyla düzenlenen kongrede 60’ın üzerinde gerçekleştirilen oturum, sempozyum ve seminerde; toplam 155 ayrı başlıkta 600’e yakın konuşmacı yer aldı.

 

Bu haber 1010 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu’nun yerli araç üretim kalitesi, Japonya standartlarında tescillendi... 15.12.2017
EPGİS: “2 değil 3 istihdamla 8.500 kişiyi işe almaya hazırız”... 15.12.2017
Enerji ithalatçısı ülkeler için en avantajlı dönem... 15.12.2017
Kadoil’ den Adana ve Gaziantep’te Kadomatik Zirvesi... 15.12.2017
Türkiye'de sürücüsüz metro dönemi başladı... 15.12.2017
Ford Otosan teknolojisiyle geliştirilen Ecotorq motorlu kamyonlar Çin’de “Yılın Kamyonu” ödülünü kazandı... 15.12.2017
DAF, Baysallar’a 10 adet XF Space Kabin çekici teslim etti... 15.12.2017
Kadoil, ‘Yıl Sonu Satış Gücü Zirvesi’ için toplandı... 15.12.2017
Mercedes-Benz Türk’ten Transay Taşımacılık’a 30 adet Sprinter teslimatı... 15.12.2017

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.