Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

İpragaz kalitesi, Teskon+Sodex 2017’ye de yansıdı

Güncelleme :20.04.2017

TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen ve sektör temsilcilerini buluşturan 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi – Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı; Teskon+Sodex 2017, İzmir’de başladı. Sektörün tüm önemli platformlarında yer alan İpragaz, Tekon+Sodex 2017’ye katılımıyla hizmet kalitesini bu buluşmaya da yansıttı.
 

19 – 22 Nisan tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen sektörün bu önemli platformunda, Türkiye’nin köklü enerji markası İpragaz da geleneksel katılımı ve desteği ile yer aldı. İş ve yaşama dair 4 temel enerji alanında; LPG, LNG, elektrik ve akaryakıt segmentlerinde tek çatı altında hizmet veren Türkiye’nin enerji kuruluşu İpragaz, 4 gün süren bu sektör buluşmasında, İzmir Salonu, 248 numaralı standıyla yer aldı. Fuarda Dökme Gaz (LPG & LNG) ve İpragaz Elektrik markalarıyla yer alan İpragaz, 19 Nisan Çarşamba akşamı düzenlenen Açılış Kokteyli’ne de evsahipliği yaptı oldu.
 

Enerjinin köklü ve uzman kuruluşu İpragaz


İpragaz’ın gerçekleştirdiği birçok ilk, sunduğu inovatif ürünler ve pazarlardaki yenilikçi yaklaşımlarıyla Türkiye enerji sektörünün gelişimine öncülük ettiğini vurgulayan İpragaz A.Ş. Pazarlama Müdürü Çağatay Örsal, “İpragaz, o döneme kadar rafineri bacasından yakılarak salınan bir atık konumundaki LPG’nin bugün dev bir sektöre dönüşmesine, 1996 yılında kurduğu ilk resmi belgeli otogaz istasyonu ile bugün Türkiye’nin dünyanın en önemli otogaz pazarlarından biri olmasına öncülük etti. İpragaz, Türkiye’de yine bir başka öncülüğü de dökme LPG alanında yaparak, büyük tanklı ilk dökme LPG operasyonunu gerçekleştirdi. İpragaz, 2005 yılından bu yana faaliyet gösterdiği LNG sektöründe de pazarın en önemli oyuncuları arasında yer alıyor, dökme gaz pazarına öncülük ediyor. Enerji sektörünün köklü ve uzman kuruluşu İpragaz; geliştirdiği sistemler, tanıtım, yaygınlaştırma faaliyetleri ve inovatif yaklaşımlarla, birçok alanda olduğu gibi dökme gaz segmentinde de pazarı, sektörü geliştiren çalışmalar yürütüyor. İpragaz, bu misyonu çerçevesinde sektörü geliştiren her noktada olduğu gibi, bu alandaki en güçlü platformlardan olan Teskon ile işbirliğine de büyük önem veriyor” açıklamasında bulundu.
 

Uluslararası katılımla tüm detaylar ele alındı


13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ile sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan Sodex birlikte düzenlendi. Organizasyon; aralarından uluslararası temsilcilerin de bulunduğu birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firması yetkilileri ve sektör profesyonellerini yine Teskon+Sodex çatısı altında buluşturdu.


Bu yıl “Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans” ana temasıyla düzenlenen kongrede 60’ın üzerinde gerçekleştirilen oturum, sempozyum ve seminerde; toplam 155 ayrı başlıkta 600’e yakın konuşmacı yer aldı.

 

Bu haber 1406 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Ekol Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Bir İş Yeri Modeli Geliştirdi: EKOLITY... 23.10.2018
Mobil Delvac, Hafif Ticari Araç Kullanıcılarıyla Buluştu!... 23.10.2018
Renault Grubu 2018 Üçüncü Çeyrekte 11,5 Milyar Avro - Ciro Gerçekleştirdi ... 23.10.2018
Aygaz, Standardizasyon Zirvesi’nde Standardizasyona Katkı Ve Katılım Ödülünün Sahibi Oldu... 23.10.2018
Enerji Sektörünün Mihenk Taşı; “ICCI” 2019, 28 – 30 Mayıs tarihlerinde 25.Kez Sektörün Nabzını Tutacak!... 23.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.