Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil EcoMax Eurodiesel

Güncelleme :06.09.2017

 Tasarrufta Yüksek Performans.  ‘EcoMax Eurodiesel yakıt ekonomisi sağlıyor’. 

Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip petrol dağıtım şirketlerinden biri olan Kadoil, yeni nesil ürünü Ecomax Eurodiesel’i müşterileri ile buluşturuyor.

Müşterilerine en iyi ve en gelişmiş akaryakıtları sunmak için yatırımlarına devam eden Kadoil, EcoMax Eurodiesel ile yakıt ekonomisi, güç artışı, daha uzun motor ömrü, daha sessiz sürüş gibi faydaların yanı sıra, düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor.

Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen, Kadoil’in ülke genelinde 450’yi aşan bayisi ile müşterileri için güvenilir bir yol arkadaşı olduğunu dile getirdi ve şunları söyledi: “Müşterilerimizin güvenine, onların beklentilerini çok yakından takip ederek; onlara yüksek teknolojili ve en iyi akaryakıtları sunarak layık olmak istiyoruz. Kadoil olarak bizim için en önemli olan şey müşterilerimizin bizden olan beklentilerine her zaman cevap verebilmektir. Bu kapsamda da Kadoil olarak hem akaryakıt sektöründeki hem de otomotiv sektöründeki yenilikleri takip ediyoruz. Yaptığımız araştırmalarla müşterilerimizin ürünümüzden en büyük beklentilerinin tasarruflu olması ve güç artışı sağlaması olduğunu gördük. Bu bilinçle yeni ürünümüz Ecomax Eurodiesel’i müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ekonomiye ve çevrenin korunmasına değer yaratan çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz.”

Ecomax Eurodiesel, katkısız sıradan yakıt kullanılması durumunda motorda oluşan kalıntıları hızla temizliyor. Düzenli kullanıldığında, yakıt ekonomisi sağlamasının yanı sıra, güç artışı ve uzun motor ömrünü sunuyor. Daha sessiz ve keyifli bir sürüş elde ediliyor, düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor. Ecomax Eurodiesel’in özellikleri ve sağladığı faydalar;

Yakıt Ekonomisi : Araç enjektörlerinde oluşan kirlenmeye bağlı araç daha fazla yakıt tüketir. Enjektörler ne kadar kirlenmiş ise enjektörlerden hava geçişi o kadar azalır. Hava-yakıt dengesi bozulur. Bu da aracın daha fazla yakıt tüketmesine sebep olur. Ecomax Eurodiesel kullanımı ile enjektörlerin temizlenmesi ve dolayısı ile de yakıt ekonomisi sağlanır.

Güç Kazanımı : Enjektörlerde meydana gelen kirlenmeye bağlı olarak oluşan güç kaybı EcoMax Eurodiesel ile minimuma indirilir ve performans artışı sağlanır.

Zararlı emisyon gazlarında azalma. Emisyon miktarları aracın akaryakıt tüketimi ile  doğrudan ilişkilidir. Ecomax Eurodiesel kullanımı ile yakıt ekonomisi sağlanırken düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunulur.

Köpüklenmeyi önleme. Köpüklenme yakıt tankının dolum süresini uzatmakta, yakıtın dolum esnasında çevreye sıçramasına yol açmaktadır. Köpük miktarı katkısız yakıta göre çok daha düşük ve ayni zamanda köpüğün yok olma süresi katkısız yakıta göre çok daha kısadır.

Korozyon önleme. Katkısız yakıt kullanımı ile aracın yakıt aksamında zamanla korozyon oluşur. EcoMax Eurodiesel korozyon miktarını ciddi anlamda azaltmaktadır.

Bu haber 751 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
UND Başkanı Çetin Nuhoğlu: "Onbeş Milyar Dolar Olan Lojistik Hizmet İhracatı 2023 Yılında 50 Milyar Doları Aşar!"... 15.01.2018
Benzin fiyatının bu geceden itibaren7-9 kuruş arasında artması bekleniyor... 15.01.2018
Kadoil’den Farkındalık Yaratan Kampanya... 15.01.2018
Teksan Jeneratör Ar-Ge’de sürdürülebilir ürün ve teknolojilere odaklanıyor ... 15.01.2018
Brisa ve WWF Türkiye, Turnalar Hep Uçsun Projesine “Ses Kattı”... 15.01.2018
Mercedes-Benz’de otobüs teslimatları son sürat devam ediyor... 15.01.2018
Renault-NISSAN-Mitsubishi birlikte inavasyon ve teknolojiye 1 milyar dolar yatırım yapacak... 15.01.2018
Bakan Albayrak,‘İlk yerli sondaj gemisini en kısa zamanda Akdeniz'e uğurlayacağız'... 15.01.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.