Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil’den örnek bayram ziyareti

Güncelleme :12.09.2017

 Ülkemizin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketlerinden Kadoil, Kurban Bayramı kutlamaları kapsamında Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Yaşamlarını huzur evinde sürdüren huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu ve Kadoil Ankara ekibi unutulmaz bir güne katkıda bulundular. 

 

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketleri arasında yer alan Kadoil, bir yandan ülke çapında yatırımlarını sürdürürken, diğer yandan da sosyal sorumluluk projelerinde etkin rol oynamaya devam ediyor. 

Bayram kutlaması için özel bir program hazırlayan Kadoil çalışanları, huzurevi sakinlerine özel sürprizler hazırladı. Beraber yenen yemek sonrası sanatcıların katılımı ile renklenen gecede Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu davetlilerle tektek ilgilenip, şarkılara eşlik etti. 

Huzurevi, kimsesizler yurdu gibi kuruluşları bundan sonra da sık sık ziyaret edeceklerinin altını çizen Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu; “Kadoil olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz. Bu projeler arasında üzerinde en çok durduğumuz çalışmalardan birisi de Huzurevlerine yaptığımız ziyaretler. Her yıl 2 kere bu ziyaretleri belirlediğimiz Huzurevlerine yapıyoruz. Korumaya muhtaç kesimler hepimizin sorumluluğu altında. Bu konuda her şeyi devletten beklemek yerine özel sektörde üzerine düşen görevleri yerine getirmeli. Korumaya muhtaç kesimlerin ihtiyaçları ertelenemez. Bu hassasiyetin iş dünyasında artması için çağrıda bulunuyoruz. Her kurum veya kuruluş gücü nispetinde bu yerlere yardımda bulunmalı. Her yaptığımız etkinlik bizi  daha çok mutlu ediyor ve daha iyisini yapmak için şevklendiriyor”

Müziğin ardından KADOİL tarafından getirilen hediyeler Şanser Kadooğlu tarafından dağıtıldı. Huzurevi sakinleri, verilen hediyeler den çok mutlu oldu. Bayram hediyelerini takdim eden Şanser Kadooğlu, huzurevinde yaşayan kişilerin ihtiyaçlarını, imkanlar ölçüsünde gidermeye özen göstereceklerini söyledi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1249 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mercedes-Benz Türk, yetkili servislerine “Üretici Standardında Onarım Merkezi Sertifikası” vermeye devam ediyor... 21.07.2018
Turpak, Araçtan Gerçek Kilometreyi Okuyabiliyor... 21.07.2018
Anadolu Isuzu, ihracatta rekora koşuyor... 21.07.2018
SEDAŞ Kandıra'nın Enerji Hatlarında Kaliteli Hizmet İçin Tam Kadro Bakım Yapıyor ... 21.07.2018
Yaşaroğlu Otomotiv´den 6 ile 22 araç teslimi... 21.07.2018
MPT, kamera kontrollü tank sızdırmazlık testi faaliyetlerine devam ediyor…... 21.07.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.