Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

KadoGAZ bayileri kaliteli hizmetiyle beğeni topluyor

Güncelleme :05.12.2017

Otogaz sektöründe doğa dostu, çevreci, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünüyle hizmet veren KadoGAZ, tüm yurt genelinde yaygın olan bayilerinin tüketici memnuiyeti odaklı hizmet anlayışlı dikkat çekiyor.

Kadoil’in otogaz markası KadoGAZ, LPG sektöründe başarılı büyüme performansını sürdürüyor. Otogaz sektöründe doğa dostu, çevreci, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünüyle hizmet veren KadoGAZ, tüm yurt genelinde yaygın olan bayilerinin tüketici memnuiyeti odaklı hizmet anlayışlı dikkat çekiyor.

Tüketiciye güvenli ürün ve eşsiz hizmeti sunmayı ilke edinen KadoGAZ bayileri, güler yüzlü personeliyle de büyük beğeni topluyor. KadoGAZ, Ege Bölgesi’nde geniş bayi ağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle dikkat çekiyor. Ege’nin incisi İzmir Konak’da faaliyet gösteren Kadogaz bayisi Yüzdil Petrol yenilenen istasyon konsepti ve kaliteli hizmeti ile tüketicilerinin takdirini kazanıyor


Yüzdil Petrol Yetkilisi Remzi Kocatürk:
‘’ KadoGAZ bayiliğini tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. KadoGAZ yetkililerinin yakın ilgisinden son derece memnunuz. Önemli bir noktada bulunan istasyonumuz müşterilerimiz için bir tercih sebebi oldu. İstasyon yönetimi olarak biz de her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Yenilenen konseptimizle güleryüzlü ve eğitimli personelimizle yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize bölgemizde en iyi hizmeti vermeye devam etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. “
Yüzdil Petrol, satış performansıyla dikkat çeken KadoGAZ bayileri arasında yer alıyor.


Akdeniz Bölgesi’nde yer alan KadoGAZ bayileri,  hizmet anlayışıyla takdir topluyor

KadoGAZ, Türkiye’nin diğer bölgelerinde olduğu gibi Akdeniz Bölgesi’nde de yeni bayileri ile büyümeye tam gaz devam ediyor.

Akdeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren KadoGAZ bayileri arasında üstün hizmet anlayışıyla dikkatleri üstüne çeken KadoGAZ bayisi SLK Petrol başarılı performansını sürdürüyor.

Adana Seyhan’da hizmet sunan KadoGAZ bayisi SLK Petrol, güven veren üstün ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor. SLK Petrol, güleryüzlü, enerjik, dinamik ve profesyonel personeli ile tüketiciye en iyi hizmeti sunmayı ön planda tutarken kaliteli ürünleri ile de sürücülerin tercih sebebi oluyor.

KadoGAZ; Çevre Dostu, Güvenli, Ekonomik  ve Yüksek Kaliteli


Türkiye’de homojen bir biçimde hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil’in otogaz markası Kadogaz ile de çalışıyor olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden SLK Petrol Yetkilisi İskender Karagiydiren; ‘’Müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz, akaryakıt sektöründe güçlü ve geniş bayi ağı ile hizmet veren Kadoil’in otogaz markası olan KadoGAZ’ı çevre dostu, güvenli, yüksek kaliteli ve ekonomik avantajlarından dolayı tercih ettiğimiz için son derece memnunuz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler bizi ayrıca mutlu ediyor bunun haklı gururunu yaşıyoruz. İstasyonumuzda 7 gün 24 saat kesintisiz ve güvenli bir şekilde güler yüzlü personelimizle hizmet veriyoruz. Yüksek emniyet standartları doğrultusunda müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Akdeniz Bölgesi’nde LPG Tesisi İçin Fizibilete Çalışmaları Devam Ediyor


Tam donanımlı istasyon yatırımlarıyla bayi sayısını arttırmaya hedefleyen KadoGAZ, Akdeniz Bölgesi’nde LPG tesisi kurma hazırlığı için fizibilite çalışmalarına devam ediyor.
Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Kadoil, otogaz sektöründe KadoGAZ markası ile tüketiciye en iyi ürün ve hizmeti sunmayı ilke haline getirerek  ürünün temin edilmesinden, stoklamasına, dolum ve dağıtımından ve satış sonrası hizmetlerine kadar başlangıç noktasından bitiş noktasına tüm aşamalardaki profesyonelliği ile dikkat çekiyor.


 

 

Bu haber 1302 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Ekol Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Bir İş Yeri Modeli Geliştirdi: EKOLITY... 23.10.2018
Mobil Delvac, Hafif Ticari Araç Kullanıcılarıyla Buluştu!... 23.10.2018
Renault Grubu 2018 Üçüncü Çeyrekte 11,5 Milyar Avro - Ciro Gerçekleştirdi ... 23.10.2018
Aygaz, Standardizasyon Zirvesi’nde Standardizasyona Katkı Ve Katılım Ödülünün Sahibi Oldu... 23.10.2018
Enerji Sektörünün Mihenk Taşı; “ICCI” 2019, 28 – 30 Mayıs tarihlerinde 25.Kez Sektörün Nabzını Tutacak!... 23.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.