Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Elektrik Başlıkları

Bilkentliler Zorlu Holding´te Mülakat Teknikleri Eğitimi Aldı

Güncelleme :08.03.2018

Ülkenin geleceği gençleri her platformda desteklemeye devam eden Zorlu Holding, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencilerini ve bölüm mezunlarını, Levent 199´daki Genel Merkez binasında ağırladı. Zorlu Holding´te mülakat teknikleri eğitimi alan öğrenciler ayrıca, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu ile bir araya gelerek, kariyer hikayesini dinleme fırsatı yakaladı.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezuniyet aşamasındaki son sınıf öğrencileri ve bölüm mezunları, Zorlu Holding´in İstanbul, Levent 199´daki merkezinde buluştu. Zorlu Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü´nün ev sahipliğini yaptığı etkinliğe, Bilkent Üniversitesi mezunu Zorlu Holding çalışanları ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu da katıldı.

 

Düzenlenen etkinlik çerçevesinde duygu ve düşüncelerini dile getiren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu kariyer hikayesini de öğrencilerle paylaştı. Emre Zorlu, "Bilkent Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları ve öğrencilerini Zorlu Holding´de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kısa bir süre sonra iş hayatına katılacak genç arkadaşlarımızın; kendi alanından mezunlarla buluşması ve fikir alışverişinde bulunmasının çok etkili olduğuna inanıyorum. Ben de mühendislik mezunu bir yönetici olarak; arkadaşlarımızın geçtiği yollardan geçtim. Sonrasında Zorlu Holding bünyesinde farklı kademelerde çalışarak deneyim kazandım. Türkiye´nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi´nden mezun olacak arkadaşlarımızın da Zorlu Grubu başta olmak üzere Türkiye´nin önde gelen şirketlerinde başarılı işlere imza atacağına gönülden inanıyorum." dedi.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 55 son sınıf öğrencisi ve aynı bölümden mezun Türkiye´nin farklı şirketlerinde önemli pozisyonlarda çalışan 50 bölüm mezunu olmak üzere 100´ü aşkın misafir ağırlandı. Etkinlikte; mezunlar, öğrenciler ve Zorlu Grubu´nda çalışan Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunları tanışma ve networking olanağı buldu. Öğrenciler ve mezunlar, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Selim Aktürk´ün eşliğinde katıldıkları etkinlikte, Zorlu Holding´i yakından tanıma fırsatı buldu.

Etkinlik çerçevesinde ayrıca, öğrenciler, Bilkent mezunu Zorlu Holding çalışanları ve farklı kurumlarda çalışan bölüm mezunlarıyla görüştü; örnek iş görüşmeleri yaparak hem önemli bir mülakat deneyimi kazandı; hem de kariyer yolculuklarının ilk adımlarında işin uzmanlarından geribildirim alma fırsatı buldu.

 

Bu haber 425 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Kadoil, Akaryakıt Dışı Satışlar Toplantısını İstanbul’da Gerçekleştirdi... 20.03.2018
Suudi petrol devi Aramco ile ilgili flaş haber... 20.03.2018
TürkAkım'da herhangi bir gecikme öngörülmüyor... 20.03.2018
Benzine bu gece 15 kuruş zam geliyor... 20.03.2018
Kadoil 2018 Yılında Hız Kesmiyor... 20.03.2018
Enerjide en önemli sorunlar pahalılık ve dışa bağımlılık... 20.03.2018
Aksa Elektrik ve Türk Telekom güçlerini birleştirdi... 20.03.2018
Albayrak: En ucuz doğalgaz Türkiye'de... 20.03.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.