Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Elektrik Başlıkları

Bilkentliler Zorlu Holding´te Mülakat Teknikleri Eğitimi Aldı

Güncelleme :08.03.2018

Ülkenin geleceği gençleri her platformda desteklemeye devam eden Zorlu Holding, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencilerini ve bölüm mezunlarını, Levent 199´daki Genel Merkez binasında ağırladı. Zorlu Holding´te mülakat teknikleri eğitimi alan öğrenciler ayrıca, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu ile bir araya gelerek, kariyer hikayesini dinleme fırsatı yakaladı.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezuniyet aşamasındaki son sınıf öğrencileri ve bölüm mezunları, Zorlu Holding´in İstanbul, Levent 199´daki merkezinde buluştu. Zorlu Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü´nün ev sahipliğini yaptığı etkinliğe, Bilkent Üniversitesi mezunu Zorlu Holding çalışanları ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu da katıldı.

 

Düzenlenen etkinlik çerçevesinde duygu ve düşüncelerini dile getiren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu kariyer hikayesini de öğrencilerle paylaştı. Emre Zorlu, "Bilkent Endüstri Mühendisliği bölümü mezunları ve öğrencilerini Zorlu Holding´de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kısa bir süre sonra iş hayatına katılacak genç arkadaşlarımızın; kendi alanından mezunlarla buluşması ve fikir alışverişinde bulunmasının çok etkili olduğuna inanıyorum. Ben de mühendislik mezunu bir yönetici olarak; arkadaşlarımızın geçtiği yollardan geçtim. Sonrasında Zorlu Holding bünyesinde farklı kademelerde çalışarak deneyim kazandım. Türkiye´nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi´nden mezun olacak arkadaşlarımızın da Zorlu Grubu başta olmak üzere Türkiye´nin önde gelen şirketlerinde başarılı işlere imza atacağına gönülden inanıyorum." dedi.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 55 son sınıf öğrencisi ve aynı bölümden mezun Türkiye´nin farklı şirketlerinde önemli pozisyonlarda çalışan 50 bölüm mezunu olmak üzere 100´ü aşkın misafir ağırlandı. Etkinlikte; mezunlar, öğrenciler ve Zorlu Grubu´nda çalışan Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunları tanışma ve networking olanağı buldu. Öğrenciler ve mezunlar, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Selim Aktürk´ün eşliğinde katıldıkları etkinlikte, Zorlu Holding´i yakından tanıma fırsatı buldu.

Etkinlik çerçevesinde ayrıca, öğrenciler, Bilkent mezunu Zorlu Holding çalışanları ve farklı kurumlarda çalışan bölüm mezunlarıyla görüştü; örnek iş görüşmeleri yaparak hem önemli bir mülakat deneyimi kazandı; hem de kariyer yolculuklarının ilk adımlarında işin uzmanlarından geribildirim alma fırsatı buldu.

 

Bu haber 1585 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mercedes-Benz 67. Ticari Araçlar Fuarı'nda... 19.09.2018
Alpet, Yeşilyurt Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’na forma sponsoru oldu... 19.09.2018
Tekzen ve Petrol Ofisi’nden kazandıran kampanya: 300 TL’lik alışverişe 25 TL’lik yakıt hediye ... 19.09.2018
Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülü Ford Trucks’ın En Büyüğü, F-MAX’ın Oldu!... 19.09.2018
Anadolu Isuzu, IAA Hannover Fuarı’nda 5 yeni modelinin lansmanını yaptı... 19.09.2018
Bozankaya, Berlin’de düzenlenen Innotrans 2018 Fuarı’na elektrikli otobüsüyle katıldı ... 19.09.2018
Türk Üretici Karsan, Yeni Modelleriyle Almanya’ya Damgasını Vurdu!... 19.09.2018
GE Ulaşım ve TÜLOMSAŞ, Tüpraş'ın lojistik alanındaki iştiraki Körfez Ulaştırma'dan ilk lokomotif siparişini aldı... 19.09.2018
Akfen Yenilenebilir Enerji, 13 yeşil enerji projesi için Türkiye’nin en büyük rüzgar ve güneş kredisini aldı... 19.09.2018
2040 yılında petrol ve doğal gaz dünya enerjisinin yarısından fazlasını oluşturacak... 19.09.2018
EPDK 8 şirkete lisans verdi... 19.09.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.