Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, 7.000 usta ile buluştu

Güncelleme :10.05.2018

 Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar pazarı lideri Petrol Ofisi, 42 ilde 48 noktada düzenlediği ‘Maxima – Usta Buluşmaları’ ile 57 günde 7.000 usta ile buluştu. Tüm Türkiye’yi kapsayan ‘Maxima – Usta Buluşmaları’nda distribütörleri, sanayi sitelerindeki işyerleri ile otomobil özel servis temsilcileriyle bir araya gelen Petrol Ofisi Madeni Yağlar, relansman çerçevesinde görsel kimliğiyle yenilenen ve pazardaki en yenilikçi ürün ailesi olan Maxima motor yağlarının özelliklerini tanıttı. 

Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın, madeni yağlar ve kimyasallar pazarındaki aralıksız 8 yıllık liderliğinin en önemli ayağını oluşturan distribütörlerinin katılımıyla, sanayi sitelerindeki işyeri temsilcileri için düzenlediği ‘Maxima – Usta Buluşmaları’, çok önemli bir başarıya imza attı. İki aydan bile kısa bir sürede 42 ilde 48 noktada yapılan ‘Maxima – Usta Buluşmaları’, tüm Türkiye’yi kapsadı. ‘Maxima – Usta Buluşmaları’nın başarısı, planlananın da üzerine çıktı. Hedeflenen iki aylık süreçten erken tamamlanan ‘Maxima – Usta Buluşmaları’, planlanan 5.500 ustanın da çok üzerine çıkarak toplamda 7.000 kişiye ulaştı. 

Usta Buluşmaları, Edirne’den Van’a kadar uzandı 

‘Maxima – Usta Buluşmaları’nın Türkiye turu, 5 Mart’ta İstanbul’da 4 ayrı noktada düzenlenen yemekli toplantılarla başladı. ‘Maxima – Usta Buluşmaları’ daha sonra sırasıyla; Adana, Tekirdağ, Hatay, Çorlu, İskenderun, Gaziantep, Mersin, Manisa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Adapazarı, Bursa, Eskişehir, Düzce, Ankara, İzmit, Konya, Düzce, Kayseri, Denizli, Aksaray, Uşak, Rize, Artvin, Afyon, Trabzon, Giresun, Antalya, Kastamonu, Çorum, Isparta, Tokat, Burdur, Samsun, Erzincan, Malatya, Erzurum, Elazığ ve Van’da gerçekleştirildi. Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın tüm Türkiye’yi kapsayan ‘Maxima – Usta Buluşmaları’, 27 Nisan’da Diyarbakır’da düzenlenen son etkinlik ile tamamlandı.

Öngörülerin de üzerine çıktı; 57 günde 7.000 ustaya ulaştı

‘Maxima – Usta Buluşmaları’ ile Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ı pazarda zirvede tutan başta distribütörler olmak üzere bayiler, özel servistemsilcileri ve ustalarla bir araya gelmeyi hedeflediklerini belirten Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Düzenlediğimiz usta buluşmaları, öngörülerimizin de üzerinde bir başarıya imza attı. İki aydan kısa sürede 7.000 ustaya ulaştık. Başlattığımız bu Türkiye turu, pazara hareket getirdi, diğer markalar da bizi takip etti” dedi. 

16 bin noktayla Türkiye’nin her yerinde çözüm sunuyor

Akaryakıt istasyonları, Maxima – Maximus Yağ Değişim Merkezleri ve distribütör ağı ile yurt çapında 16 bin noktada satış yaptıklarını belirten Sezgin Gürsu, “Petrol Ofisi Madeni Yağlar olarak ürünlerimizi pazara sunmadan önce pazarın değişen ihtiyaçlarına karşılık veriyor ve ürün portföyümüzü sürekli yeniliyoruz. Her araç markasına ve modeline en ideal çözümler sunan bir Maxima ürünü bulunuyor. Bu değişim sürecinde de tüm iş ortaklarımızla bir araya gelerek, yeniliklerimizi paylaştık, çok önemli geri dönüşler aldık” şeklinde konuştu.

350’den fazla ürünle Türkiye’nin tüm ihtiyacını karşılıyor

Türkiye’nin ve geniş bir uluslararası coğrafyanın en gelişmiş laboratuvarına ev sahipliği yapan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi (POTEM) ile sahip oldukları çok önemli Ar-Ge gücüne de vurgu yapan Sezgin Gürsu, “Petrol Ofisi Madeni Yağlar, toplamda 350’den fazla ürünü Derince’deki fabrikasında üreterek Türkiye’deki tüm madeni yağ ihtiyacına karşılık vermekle kalmıyor, 4 kıtada 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Sahip olduğumuz Ar-Ge gücü, ileri teknoloji ve üstün üretim kalitesi, kapasitesi ile Türkiye’de yollara çıkan her otomobil için uygun bir Maxima çözümü sunabiliyoruz” açıklamasında bulundu.

Bu haber 423 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
EWE Türkiye Grubu İhtiyaç Sahibi 500’e Yakın Çocuğa Kıyafet Bağışladı... 22.05.2018
Otokar Kazakistan’da 3 aracını sergileyecek... 22.05.2018
Karsan’dan Kaptanların Yüzünü Güldürecek Kampanya! ... 22.05.2018
ITT Lojistik, ADR’li taşımaları için Renault Trucks çekicilere güveniyor ... 22.05.2018
DB Tarımsal Enerji’den Tarım Fuarında Yerli Ürünler ile Milli Enerji Vurgusu... 22.05.2018
Aksa Jeneratör yönünü Güney Afrika’ya çevirdi... 22.05.2018
TANAP, hibe ettiği ambulansları teslim ediyor ... 22.05.2018
İnsana Saygı Ödülü, 3. Kez Enerya’nın... 22.05.2018
OMV Samsun Elektrik Santrali 35 Milyon Dolarlık Yatırımla Yenileniyor ... 22.05.2018
ExxonMobil’in Yeni Ürün Ailesi İstanbul’daki Ustalara Tanıtıldı!... 22.05.2018
Motul Ağır Vasıta Araçlarının En Büyük Destekçisi... 22.05.2018
Enerji sisteminin geleceğinde yeni teknolojiler rol oynayacak... 22.05.2018
Continental Geleceğin Lastiğini Tasarladı... 22.05.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.