Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil bayileriniden geleneksel Odessa çıkartması

Güncelleme :21.09.2018

Kadoil Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel;  Bizim için artık geleneksel hale gelen madeni yağlar gezilerimizin ekibimiz ve bayilerimiz üzerindeki olumlu etkisini tecrübe etmek bir sonraki gezimizi dört gözle beklememize vesile oluyor.
 

Kadoil, gerçekleştirdiği madeni yağ kampanyasında başarı gösteren bayilerini 7 – 10 Eylül tarihlerinde  Ukrayna’nın Karadeniz kıyısındaki turizm şehri Odessa’da ağırladı..


Kadoil Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel ve Kadoil Bölge Müdürleri bayilere eşlik etti. Kentin birbirinden etkileyici tarihi mekanları ve olağan üstü doğasını görme şansı yakalanan gezi Jetblue firması sponsorluğunda Assol Restoranında gerçekleşen gala yemeği ile son buldu.


Kadoil Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel; 
Bizim için artık geleneksel hale gelen madeni yağlar gezilerimizin ekibimiz ve bayilerimiz üzerindeki olumlu etkisini tecrübe etmek bir sonraki gezimizi dört gözle beklememize vesile oluyor. Gerçekleştirdiğimiz yurt dışı organizasyonları ile bayilerimizin arasındaki dostluk pekişirken, nasıl büyük bir ailenin parçası olduğumuzun gururunu yaşıyoruz. Kadoil ailesine yeni katılan bayilerimiz ve bizler samimiyetle kurulan ilişkilerin kıymetini bir kez daha gözlemlemiş oluyoruz. Organizasyon boyunca bayilerimizden bir sonraki seyahat programı ile ilgili soruların gelmesi de doğru yolda olduğumuzu ispatlar nitelikte. Kadoil Akaryakıt Dışı Satışların organize ettiği yurt dışı gezilerimizi yeni yılda da yüksek katılım ile devam ettireceğiz.


Güzel havaların son demlerinin yaşandığı Eylül  ayında şehrin keyfini süren katılımcılar,  İstanbul Park’ı gezmenin yanı sıra ,  ‘Katakomp’ ismiyle bilinen 70 metre derinliğinde ve 200 KM uzunluğundaki meşhur yeraltı şehri ve labirentlerini de gezmeyi ihmal etmediler.


Bayi Görüşleri;


Kenan EMEKÇİ  (Kocaeli – JETBLUE Kimya San.Ve Tic. Ltd. Şti.): Kadoil Ekibinin verimli ve profesyonel çalışmaları sonucu organize olan bu gezi için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bayilerin ve Kadoil çalışanlarının sıcaklıkları sayesinde hiç yalnızlık çekmedim. Artık gelenekselleşen bu geziler sonrasında bende kendimi Kadoil ailesinin bir ferdi olarak hissediyorum. Her sene çıtayı daha da yükselttiğimiz işbirliğimizin devamı dilerim.


Mehmet Coşkun  (Kırıklareli –
Özpet Petrol): Kadoil organizasyonlarının müdavimi olmuş bir bayi olarak yine muhteşem bir geziye imza atıldığını söyleyebilirim. Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Hakan Taşel ve ekibinin bu başarılı organizasyonda payı çok büyük. Bütün gezilerde her şey en ufak ayrıntıya kadar düşünülüyor. Organizasyon boyunca bütün bayiler uzun soluklu dostluklara adım atıyorlar o nedenle bu gezilerin devamını dilerim.


İsmail Eryılmaz  (Ankara  – 
Yenikent Petrol): Gerçekleştirmiş olduğunuz madeni yağ gezisi için bütün Kadoil ailesine çok teşekkür ederim. Ben ilk kez katılıyorum ve sonraki organizasyonlara katılabilmek için aynı satış başarısını yakalayacağımdan kimsenin süphesi olmasın.


Bilgin ÇAĞLAROĞLU  (İzmir –
Akpet Akaryakıt):  Kadoil gibi profesyonel bir şirkete yakışan bir gezi  oldu. Yemekler için seçilmiş restoranlar çok kaliteliydi. Her şey çok organize ve hızlıydı. İyi ki bu ailenin bir üyesiyim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu haber 5604 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mercedes-Benz Türk, ikinci resmi AR-GE Merkezi unvanını aldı... 15.10.2018
Brisa'dan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek... 15.10.2018
Prysmian Kablo, EIF - 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini alıyor... 15.10.2018
OEPSAŞ artık Zorlu Enerji adıyla faaliyet gösterecek... 15.10.2018
Atık Yağlar Yakıt Oluyor... 14.10.2018
Demirören Enerji Grubu’ndan Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Tam Destek!... 14.10.2018
IAA 2018´de 10 günde 9 bin araç satışıyla rekor kırdı MAN ALMANYA´DA KÜKREDİ... 14.10.2018
Altınbaş, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı destekliyor... 14.10.2018
Ziraat Bankası’ndan PÜİS üyelerine önemli destek... 14.10.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.